Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú osztálytársam,és szeretném ha ez leesne neki. :) Azt érzem,hogy én is tetszem neki,de ki tudja :/ Mostanában egyre többet beszélgetünk,mindketten nyitunk a másik felé,és szeretném ha egy kis bátorságot tudnék adni neki azzal,hogy éreztetem vele,hogy kedvelem. :) Megmondani nyilván nem fogom,hogy:"Figyu xy,nagyon tetszel,elmegyünk moziba?",mert lányként nem érzem kötelességemnek ezt megtenni.Viszont szeretném,ha valamennyire leesne neki a dolog,persze nem túlságosan,és ne érezze nyomulásnak :) Mit tehetnék?Mikor egyedül van menjek oda?Miről kezdjek el beszélni?"Mizu,hogy érzed magad??"..elég sablon... :/ Esetleg véletlenül pont nekimenjek vagy valami hasonló..ötletek?Ha tudtok írjatok nagyon sokat,mert most nagyon szükségem lenne a segítségre. :(

2015. nov. 30. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj rá facén hogy mizu, nem kell semmi konkrétat csak hogy beszéljetek, a suliba szerintem jobb ha nem mászol rá. Ha kell menned valamerre kérd meg hogy kísérjen el... nagyon gyorsan kiderül mizu.
2015. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem tartja nyomulásnak, csak először nem tudja majd hova tenni a dolgot, mert ha nem egy olyan "minden lánnyal ágyba fekszek típus", akkor neki az nem lesz megszokott, hogy egy lány "kezdeményez". De szerintem kb bárhogy elkezdhetsz beszélgetni vele, de lényeges, hogy ne legyen olyan sok fiú barátja a közelben, mert akkor nem teljesen úgy reagál dolgokra(fiú vagyok, és tudom hogy én is egy kicsit a társaság hozzáállását osztom). (Ez nem fontos, de egy kicsit olyan érzésem van, mintha ismernélek a szóhasználatodból kedves kérdező :D )
2015. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azt érzed, hogy tetszés neki, akkor beszélj vele minél többet, keresd a társaságát, és figyeld meg, hogy más lányokkal hogy beszél(ne feltünően). Ha veled kedvesebb másoknál, szívesen hallgat tőled bármit, és nem vág a szavadba, és gyakran kér bocsánatot minden apróság miatt, és ezeket másokkal nem teszi meg, veled viszont igen, akkor biztos lehetsz benne, hogy érez valami "szikrát", de kell valami, amit "meggyújthat" vele. Szóval egy kis kutatómunkára fel! :D
2015. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!Amúgy szerencsére nem olyan,a normálisak közé tartozik :D Egyébként meg észrevettem,hogy ha valami nem tetszik neki,amit egy ember(mondjuk lány) mond,akkor azt van,hogy kifigurázza,viszont velem soha nem csinált ilyet..mindig figyelmesen,mosolygósan végighallgatja,amit mondok,és mindenben segít nekem,amennyire csak tud..szóval mindig a kedvemben jár. :) #2-es válaszoló,írok privátban ;)
2015. dec. 1. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!