Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek az alábbi opciók...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek az alábbi opciók közül melyik a legszimpatikusabb, és a legunszimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Velem ilyen még nem történt, de elgondolkodtam rajta, hogy ti hogyan élnétek át egy ilyen helyzetet :)

Szóval a szitu a következő: Te ott állsz egy buliban a bárpultnál, és a pultoslány nagyon jól láthatóan flörtöl veled( te nem viszonzod, de ott vagy mellette). A barátnőd (tegyük fel, 3-4 hete ismerkedtetek meg) nincs melletted, de a közelben van, és meglátja a dolgot. Szerintetek a most következő válaszok közül melyik a legjobb/legrosszabb?

1.Nem megy oda, de a hazautat végigveszekeditek emiatt

2. Nem megy oda, hanem rögtön lelép

3. Elcibál onnan, és rávesz hogy menjetek haza

4. Flörtölni kezd egy számodra ismeretlen pasival

5. Odamegy, és kiabálni kezd a lánnyal, esetleg verekszik is

6. Odamegy, és összebarátkozik a pultoslánnyal, aki viszont még mindig flörtöl veled (ami miatt te kellemetlenül érzed magad).

Csak a fentiek közül lehet választani :)

Bunkók/trollok/értelmetlen válaszokat adók kíméljenek, kort kérlek írjatok


2015. dec. 6. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Szerintem baromság a sráccal ordibálni ha nem csinált semmit..de azért leálithatná a csajt. 20/L
2015. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 savanyújóska ***** válasza:
100%

Így a legjobb talán a 6-os, a többi az úgy egyenlően rossz... Alapvetően az, hogy a pultoslány flörtölni kezd, nem a srác hibája. Ha ebben benne van, és tolja tovább, az lehet. Ha esetleg lehetne még egy javaslatot, akkor odamész és adsz neki (mármint a barátodnak) egy puszit, vagy valami, és ha jó fej ő is le fogja vágni, a pultoscsaj meg pláne... De ha ezen veszekedni kell, akkor valahol mélyebben vannak problémák szerintem. És amúgy ha megnézed, akkor 6-ból 5 lehetőségnek az a lényege, hogy valamilyen revansot veszel szegény srácon, ami lehet, hogy jogos, de alapvetően, akár meg is kaphatja azt a bizalmat, hogy ha téged szeret, akkor lehet nem fog összekavarni az első pultoscsajjal... (De ha elkezd, akkor valóban nem árt megbeszélni vele, hogy annyira nem boldogít, ha ezt csinálja.)


De egyébként nem jellemző, hogy pultoscsajok flörtölnének bárkivel, mert van egy eleve elég stresszes és koncentrációt igénylő munkájuk, plusz kpanak szegények a srácokból eleget amúgy is.. :D

2015. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os a legszimpatikusabb, de az 5-össel sincs bajom, ha csak a lánnyal kezd kiabálni. Verekedni azért nem kell. Esetleg még a 3-as elfogadható.


A 4-es a legunszimpatikusabb, és valószínűleg szakításhoz vezetne. Én nem flörtöltem senkivel, (írtad, hogy én nem viszonzom) akkor ő milyen jogon?

2015. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talan a 6., de igazan egyik sem...
2015. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan miért nincs,hogy szépen nyugodtan elkűldi a k***a anyjába? :D

15/F

2015. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

legszimpatikusabb: Hát, ha nagyon kell választani, akkor 3. De az elcibálást ne kövesse veszekedés, mert nem tettem semmit. Szerintem a 6. valószerűtlen, mert ki barátkozna olyan emberrel, aki rányomul a barátjára/barátnőjére??


legunszimpatikusabb: 4.

2015. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még :)

Mindegyikre ment a zöld kéz :)

Hát igazából a miért nincs?-kezdetű kérdésekre az a válaszom, hogy hirtelen ezek jutottak eszembe, mint legfurcsábbak, és kíváncsi voltam a véleményekre,direkt nem írtam 'normális' reakciókat, mert akkor úgyis mindenki azt választaná :D ez így lehet hogy fura, de ha nem tetszik, másik kérdés :)

2015. dec. 6. 19:26
 8/9 anonim válasza:
4 :P
2015. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A diszkó egy szar hely. És itt van esélye ilyen dolgoknak. Most ez egyszerű lesz, de ha nem jársz oda akkor nem lehet ebből ilyen. De hogy mondjak egy számot, akkor a 3. a nyerő.
2015. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!