Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca - Melyik a...

Trónok harca - Melyik a számotokra legszimpatikusabb illetve legunszimpatikusabb karakter?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el nézni, eddig csak 3 epizódot láttam belőle.


Amit nem értek, hogy miért szereti mindenki annyira Dany-t. Az első részben még nem, de aztán kezdett unszimpatikussá válni. Bár tudom, 3 epizód alatt nehéz megítélni, de nekem eddig nem szimpatikus.


Számomra eddig a legszimpatikusabb Eddard Stark.


A legunszimpatikusabb pedig Joffrey és Jaime.



2015. febr. 3. 17:44
 1/5 Lestat_626 ***** válasza:

!SPOILER!

Legszimpatikusabb: Davos a hűsége és bölcsessége miatt (olyan mint Ned csak okosabb :D), Stannis, mert imádom, hogy a szó jó értelmében konzervatív és mindig a törvényt tiszteli, Tyrion az egyértelmű válasz, Oberyn Martell, mert olyan laza és mégis okos, Jamie a megújulása után, Dany, mert végre egy szimpatikus női erős karakter, Theon mert jaj mi lesz vele még..., Roose Bolton és a fattya :D Na most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Legunszimpatikusabb: Melisandre, Joffrey, Tywin amikor Tyronnal szemétkedik, Ben, mert nála jellemtelenebb és jelentéktelenebb szereplőt meg sem alkothatott volna az író, Cersie.....,

2015. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sorozat nem adja annyira vissza a könyvek elményét és karaktereit, de nekem kedvenceim POV karakterek/főszereplők közül Ned Stark, Barristan Selmy, Jon Snow és Arya Stark.

Mellékszereplők közül Tywin Lannister, Sandor Clegane, Stannis Baratheon és Dolorous Edd.

Akiket sosem kedveltem igazán az pl. Cat Stark vagy Joff, plusz Danyben nem sok értelmet látok.

2015. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én végignéztem a sorozatot, és olvastam is a könyveket, de Dany engem is idegesít.

Eddard Stark szintén a legszimpatikusabb, meg Tyrion Lannister. Nézd tovább, majd meglátod, miért utálja mindenki Joffreyt, mert őt tényleg mindenki utálja.

2015. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvastam mindet, sorozatot is láttam. Legszimpatikusabb Jaime, Tyrion, Oberyn, de am majdnem minden karakterben van amit kedvelek, és amit nem. A legunszimpatikusabb Joffrey meg Cersei, bár ő olyan hogy imádom utálni. :D
2015. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az örök kedvencek a Véreb, senki se érti meg, holott ő látja át legjobban a világát és a maga cinikus világnézetével szerintem a sorozat legérdekesebb és legtöbbet fejlődő karaktere, közvetlenül utána Jamie, akinek szintén egy nagyon jól kidolgozott karakterfejlődése van és nem az a tipikus "reggel rossz fiú, este meg már jó" szintű fejlődése van, hanem egy letisztult, nyomon követhető megtérés. Jorah is érdekes, nagyon azonosulható karakter, persze csak akkor, ha ismerjük az eredettörténetét és megértjük, hogy miért olyan amilyen és nagyon is sajnálható ezek tudatában, főleg, ahogy Dany bánik vele, holott ő csak jót akar és számtalanszor bizonyította már a hűségét.

Daeneryst nagyon nem bírom, ő csak egy kislány, aki 3 tömegpusztító fegyverhez jutott és azt hiszi, hogy ezek általa ő automatikusan jogosult a trónra. Infantilis és egyáltalán nem az az önálló női karakter, hisz gyakorlatilag egyetlen döntését se szuverén módon hozza. Ned se kedvenc, ő az a tipikus "ha minden kötél szakad én akkor is jó fiú leszek" figura, gyakorlatilag Walker a texasi kopó erkölcsi szintjén áll, aki a törvénnyel kel reggel és azzal fekszik este, aki pedig átlépi annak a határait azt megöli.

2015. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!