Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Járnátok kínai fiúval? Szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok kínai fiúval? Szerelmes belém. ( lent )

Figyelt kérdés

Van egy kínai srác, 24 éves, mint egyértelműen övé a ruházati áruház. A megismerkedés is vicces sztori, de ne is ebbe menjünk bele,hanem abba hogy udvarol. Azaz próbálok vele távolságtartó lenni, de ettől független ugyanolyan normális velem, tavaly április óta udvarol.

Nem éppen adja fel. Bánom hogy az elején annyira rideg voltam vele,de nem akarok benne reményt kelteni, de ő mégis érzi,mind azt hogy oda van értem, elmondása szerint. A megismerkedés utáni hónapokban beszélgettünk, és barátok lettünk, kellett úgymond "üzleti megbeszélést" is tartani, áruk miatt, akkor voltam vele először kettesbe, zárás után hátul egy irodajellegű helyen. Nagyon udvarias, a széket kihúzza nekem. Folyamatosan kínál:"kérsz üditőt? csokit vagy gyümölcsöt?". Bókol,dicsér és pozitív gondolkodás módot próbál belém önteni. Bíztat,ösztönöz.Nyilván nem, de egyáltalán nem irigy és körül ugrál. Nagyon rendes, folyékonyan tud magyarul de szeret tanulni hogy szótértsen velem. Volt neki egy kis könyve, rajzfilm figurás,míg ki nem nyitottam azt hittem mesét kéne olvasnom nekem. Aztán képekkel van benne illusztrálva,magyar angol és németnyelven mellé írva a szó. Tanítgassam,vagy leült velem rajzolni mikor suliba kellett feladat vagy Japán,vagy Kína művészetében. A báttyja is köszön ha lát, sokat mosolyog a srác,vidám és vicces,ugyan akkor komoly is tud lenni, velem pedig nagyon közvetlen és nem tudom mivel érdemeltem ezt ki. Aztán egy ideig haragudott picit rám,mert folyamatosan elutasítom a "normális randit", mondjuk hogy elvisz étterembe,de ez nem az ő hibája hanem alapjáraton nem szeretem ha valamit fizetnek nekem,talán úgy érzi nem szeretnék vele mutatkozni,vagy szégyelném, de nem, hisz van hogy sétálunk, barátok vagyunk. Akkor pár hétig nem akart velem találkozni, de akárhányszor valahol meglátott annyira bámult.

A gond az hogy szerelmet vallott, de én megtorpantam. Nem is a külvilágtól hogy mit szólnának, hanem hogy itthon hogy mutatnám be hamég szüleim elfogadnák mert ismerik, de a többi rokon?

A másik, tételezzük fel együtt maradnánk,utógenerációnk milyen lenne? ( most lehet b*nkónak tűnök)

Kérlek gyor válaszokat, ti járnátok vele? Tényleg szeret engem?

Félek hogy a barátságát is elveszítem.


2015. dec. 6. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha nekem tetszene igen járnék vele :) es nem erdekelne mas mit gondolna
2015. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kosbor24 ***** válasza:
Ha tetszik neked akkor miért ne? Nehogy mármások véleménye akadályozzon meg ebben.
2015. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tetszik és nagyon normális,akkor átgondolom. Köszi a választ. :)
2015. dec. 6. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:

hidd el olyan sosincs hogy mindenkinek tetsszen a kapcsolatod.

az előző kapcsolatom például a családomnak nem tetszett. de én szerettem a srácot, és rohadtul nem érdekelt hogy mondjuk apám mit gondol erről.

a vonzalmat nem lehet megakadályozni. senkinek se :)

2015. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na végül mi lett?😊
2016. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
En siman. Most vagy egy olyan palit valasztasz, aki lelkileg megerosit, vagy egy bunko europait aki meg leamortizal es alkoholista. Bennuk mindig is az udvariassagot csodaltam. A felver gyerekek pedig egyszeruen gyonyoruek.
2016. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!