Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy kínai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tario kérdése:

Szerelmes vagyok egy kínai lányba, de nem tudom, hogy valaha is volna-e nála esélyem és hogy a családja elfogadna-e engem szerintetek ne adjam fel?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkét szülője kínai?
2014. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha itt élnek Magyarországon, akkor ne add fel. Sőt, ha Kínában, akkor sem, mert a kínai nők utaznak az európai fehér emberekre.


Én is ismerek kínai lányt, de ő itt nőtt fel. Simán lehetett is volna köztünk valami, ha nem lennék böszme és ronda. :D

2014. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországon élsz, több gondod lesz azzal, hogy ismerősi köröd, osztálytársak vagy munkahelyi kollégák mennyire fogadják majd el. Könnyű félvállról rávágni, ugyan, kit érdekel pár rasszista barom, de gyakorlatban rengeteg kellemetlen tapasztalatod lesz ha nem külföldön élsz.


Egyébként mivel nem részletezted, ha szereted és szerelmes vagy, akkor ne add fel. Mi látatlanul és teljesen ismeretlenül legfeljebb találgathatunk, elfogadnának-e, ez mindig egyénfüggő. De ha meg sem próbálod, ha még esélyt sem adsz magatoknak, akkor nem is fog kiderülni. :-)

2014. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
3: Amit leírtál, az szerintem csak a négerekre és cigányokra lenne igaz. A távol-keleti emberekkel szemben tudtommal nem él semmilyen előítélet a magyaroknál.
2014. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsémnek javarészt húzott szemű barátnői voltak. Japán, kínai, vietnámi. Teljesen normális dolog. Ők akkoriban 15-16-17 évesek voltak.
2014. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, megpróbálom, csak félek, hogy nem leszek elég jó neki.
2014. okt. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!