Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi számít egy fiúnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi számít egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Mi számít egy fiúnál? Belső tulajdonságok: kedves, okos,rossz stb.

Vagy külső tulajdonságok: Kövér, erős, nagy stb.?



#párkapcsolat #tanács #külső-belső tulajdonságok
2015. dec. 9. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Mellméret, karcsúság, szeresse popsiba szárazon, punciba csokis kukival, ilyenek. Meg úgy általában mindenkinek más.
2015. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 eznemlényeges ***** válasza:
53%
Ezt a beteg embert :DD
2015. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

belső: intelligens, művelt, megbízható, aranyos, vicces és hasonló legyen az ízlésünk, gondolkodásunk (alap elvekben) stb

külső: amíg nem irdatlanul kövér/izmos és nem páwás addig oké bármi.

2015. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves, tisztességes, ugyanakkor vicces és szórakoztató legyen ^^

Inkább sportos, és izmos, de ne izomagy legyen... érett felnőttes, akivel bármiről ellehet beszélgetni, és komolyan veszi amit úgy kell :3 de vicces és izgató is tudjon lenni :3

2015. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16/L :3
2015. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Érett felnőttes srácok nem kezdenek már 16 éves tinipiccsákkal. :)

Max akkor, ha dugni kell, az jó. :)

2015. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Belsőnèl legyen megèrtő, kedves, okos, vicces, legyen vèlemènye, álljon ki magáèrt..

Külsőre ne legyen nádszál vèkony, ne is legyen kövèr, de is olyan izmos. Nekem az se tetszik. Öltözködèsnèl normális farmer póló/ing kombó.

17/l

2015. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszönöm mindenkinek amit írt. Már csak egy kérdésem van: Melyik a jobb, külsőleg jól néz ki, de olyan buta mint a föld vagy valaki aki okos de, béna a haja vagy az öltözködése?
2015. dec. 9. 21:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem rendkivul idegesitenek a buta fiuk. Ha az arca megfog, nem erdekel hogy hogy oltozkodik. Egyaltalan, az oltozkodes az utolso amit egy fiuban eszreveszek.

Az eredeti kerdesre valaszolva: legyen inteligens (vagy legalabb ne legyen kifekezetten buta...nem kell zseninek lennie, csak lehessen vele ertelmesen beszelgetni) magabiztos, hatarozott, kedves, es szeressen engem. Kulsore pedig ne legyen tul kover, mert en eleg alacsony es vekony vagyok, es valahogy feszelyezetten erzem magam a nalam sokkal testesebb emberek mellett.

2015. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Komolyabb beszélgetésbe bele se megyek egy buta sráccal, ami nekem 1000-szer fontosabb, mint hogy jól néz e ki. Még akkor is ha nem csak a haja rossz hanem mondjuk nem is túl jóképű.
2015. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!