Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek vagy inkább ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik.Már egy ideje beszélünk is,az elején többet beszélgettünk, most meg ha nem írok rá akkor ő rám sem ír.Tudom ,hogy tettszek neki.. mert már mondta,és azt is hogy talán többet is akar.

Szerintetek konkrétan megkérdezzem ,hogy mit akar,és talán kezdeményezzek is; vagy várjak rá?



2015. dec. 9. 22:16
 1/6 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Szerintem kezdeményezz, ha ő nem. Nincs semmi értelme várni, csak késlelteti a történéseket.
2015. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy töketlen döntésképtelen ember kell neked, akkor kezdeményezz.
2015. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha tettszik?Nem tudom mit tegyek....
2015. dec. 9. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fog még néhány ember tetszeni az életedben....

Mi tetszik benne konkrétan? Egy pozitívumot sem olvastam..

2015. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elösször is cuki,és ugyan arra a szakirányban szeretnénk majd tovább tanulni(ez egy közös érdeklődési körnek jó) mellette pedig imádom azt hogy a legrosszab napomon is mosolyt csal az arcomra mikor senki másnak nem sikerül.Tettszik benne az is hogy mennyire megértő és hogy neki elmondhatok mindent ami a szívemet nyomja, olyan mindennapi dolgokat is amiket a barátnőmnek sosem mondtam.
2015. dec. 9. 23:04
 6/6 anonim válasza:
Figyelj en is felenk vagyok szoval en is anmak orulnek ha a lany kezdemenyezne de fiu vagyok szoval nekem kell azert megis csak de kezdemenyezz jobb lesz
2015. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!