Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hisztis voltam az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hisztis voltam az utóbbi időben, hagyjam inkább, vagy én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Bocsánatot kértem már miatta, tegnap keresett is, de megint elcs*sztem a hülyeségem miatt és felidegesítettem, most meg már hiányzik. Várjam, amíg megint keres, vagy egy "szia mizu"-t írhatok neki? Fiúk, szerintetek melyik lenne a jobb? Én vagyok a lány.
2015. jan. 11. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia inkább te írj neki..:) kérj tőlle bocsánatot! Én ezt tettem amikor én is ilyen voltam. Nekem is szoktak ilyen időszakaim lenni. Szintén lány :)
2015. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akarsz valamit ne a sült galambot várd a szádba repülni, hanem tegyél is a célokért.
2015. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!