Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Koripalyan ismerkedni, lanyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koripalyan ismerkedni, lanyok mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hogy a legkonnyebb egy ilyen helyen ismerkedni,valami tip?

7 Evet hokiztam,11 eve korcsolyazom..Elegge profin:)

Vannak kiszemeltek viszont felek odamenni hozzajuk amikor egyedul vannak:D

Haverokkal szoktam menni,minden nap ottvagyok(vakacioban) maskor heti 3-4 alkalommal..Mindig is feltem kezdemenyezni pedig elobb utobb kellene:D

17/F 73kg/178cm. Kondizok,izmos sportos alak,igenyes.



2015. dec. 10. 19:53
 1/8 Egyenes út ***** válasza:
Ilyen adatokkal nyugodtan menj oda csajokhoz.Izmos vagy,akkor ne félj.
2015. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:"D

Nem azt irtam,hogy mekkora nagy izmos allat vagyok,hanem azt probaltam hangsulyozni,hogy nincs szar alakom:D


8 Honapja kondizok,56kg-rol feljottem 73ra

5Evet atletikaztam nemis ez a lenyeg,mert telen nemfogja senki jol feloltozve ezt nezni:)


Ha valaki tudna segiteni megkoszonnem,inkabb a koripalyara fokuszalni,mert pl suliban ugysem fogok merni odamenni:D (Tudom,gyava vagyok)

2015. dec. 10. 21:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Uziben is elfogadnek tanacsokat,hogy akkor milyen okkal menjek oda vagy,hogy kezdjem el..Egyszeruen csak kerdezzem meg,hogy volna-e kedve korcsolyazni velem?:)
2015. dec. 11. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Pl így:


Szia!

Látom te is egyedül korizol, nincs kedved velem tartani? :)

2015. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NeymarjrLau ***** válasza:
Mondhatni így akárhogy:D odamész egy lányhoz köszönsz neki, elkezdtek beszélgetni,közben koriztok,meghívod egy teára(gondolom lehet ott kapni), ahogy adódik.
2015. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tud korizni, felajánlhatod, hogy segítesz neki. Vagy még akkor is ha ő segít valakinek (velem volt ilyen:osztálytársamat próbáltam tanítani, és egy időután azt vettem észre hogy ott áll valaki aztán kérdezte, hogy "kezdők?" vagy valami ilyesmi, szóval elég laza volt ;) )
2015. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:) Ja..Hat en ilyenkor nagyon zavarba jovok:P

Mit lehet azutan kerdezoskodni mikozben korizok vele?:)

Feltetelezve ha pl koszono viszonyban vagyok vele..:D

2015. dec. 11. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ne zavarba jönn, azt a lányok megérzik;)
2015. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!