Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Koripályán hogyan tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koripályán hogyan tudok ismerkedni? Van már konkrét kiszemeltem!

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén voltam, volt egy nagyona ari srác, voltak ilyen különböző versenyek, lufifújás, stb, és ő is versenyzett. nem volt sok ember, olyan 50 kb és akik nézték a pálya végén a versenyt, azok max 20an voltak. tuti láttott, meg minden. ha most is ott lesz majd, akkor mivel szólítsam le? vagy mit csináljak? Ami cikibb, talán, hogy lehet anyu is ott lesz. Mit csináljak? Előre is köszi!

14/L


2009. dec. 4. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

korizás az jó:)) sztem véletlen ütközz belé és utána majd felsegít és elkezdtek beszélgetni ;))

egy tipp:D

2009. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igazából nem akarok egós lenni, nem szívesen írom le, mert jönnek majd az "egoista barom vagy", stb válaszok, de elég jól korizom, a gyorskorisokat is lehagytam :S múlt héten is elég gyorsan mentem, 4 órán keresztül, egy 10 perces teaivó sznettel, kacsáztam jobbra ballra, tehát az ütközés nem a legjobb, mert nagy rá az esély, hogy látta, h. milyen szinten korizok!
2009. dec. 4. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
szia lufifjóbajnok kacsintás mosoly és továbbmész:Dez felkelti szerintem a figyelmét aztán majd ő oda megy hozzád :)
2009. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy "véletlen" ütközés nem jelenti azt, hogy nem tudsz korizni. :)
2009. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én tuti azt csinálnám,hogy elhívnám a legjobb barátnőmet,persze előtte beavatnám a titokba(a srácról) és megbeszélném vele,hogy hülyéskedjetek egy kicsit.S amikor arra mentek amerre a srác akkor lökjön meg.Így nem is feltűnő,hogy belé ütközöl:)

Aztán bocsánatot kérnék tőle,ő remélem felsegítene,ha ő nem lépne megkérdezném én,hogy van-e kedve együtt menni pár kört:)közbe beszélgetni és máris alakulnak a dolgok:)


Irigyellek,hogy nálatok már van kori:(

14,5/L

2009. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne a barátnőddel menj, akkor lehet, nem foglalkozna veled, mert nem akarna zavarni... menj bele nyugodtan, egy kis hiba tényleg nem jelenti, hogy béna vagy :D majd mesélj:D
2009. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet, szerintetek az milyen, hha barátnőmmel beszélek, (úgyis felénél elmegy majd) odanézek barátnőmre és "véletlen" belemegyek? :D sztem ez még nem olyan vészes :D
2009. dec. 4. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeged?
2009. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem :) Vas megye :) szabad tudnom, miért kérdezed?
2009. dec. 4. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk Szegeden nagy divat a JD-ben ismerkedés :D
2009. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!