Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ember1856193071 kérdése:

Hogyan szerezzek barátnőt? Alacsony vagyok csak 152cm.13 éves és nem tudom hogy hogyan szerezzek barátnőt. Tudnáton segíteni?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat kérek köszi.
2015. dec. 10. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerkedj ennyi
2015. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Még simán nőhetsz egy csomót, még csak 13 vagy, semmilyen formában nem vagy érett egy rendes kapcsolathoz, ha pedig olyan nagyon trendy tinikapcsolatra van szükséged odamész egy hasonlóan éretlen lányhoz és már szeretni is fog.
2015. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell elsietni. Komolyan el sem hiszem hol tart a világ, már... Nekem 13 évesen meg sem fordult ilyesmi a fejemben
2015. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

13 évesen még bőven ráérsz.

Hidd el, tapasztalatból tudom, hogy ennyi idősen még nem a legokosabb döntés egy kapcsolat.

Éretlenek vagytok.

2016. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miez az általánosítás ?!
2016. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!