Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok az taszító, ha egy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az taszító, ha egy 18 éves fiú önvédelmi eszközökkel járkál? Pl. : Vipera, gázpisztoly

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
mi miatt járkál, milyen trauma érte hogy gázpisztollyal járkáljon?
2015. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mitöl félsz enyire?
2015. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, menekülök az ilyenektől mielőtt rajtam próbálják ki.

16/L

2015. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam gázspray és zsebkés van, de ha olyan lenne a helyzet a zsebkésemet nem használnám, mivel azt nem ebből a célból hordom magammal.

Nem tudom most így hirtelen eldönteni, hogy taszító-e, de mindenképp fura. :)

2015. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Taszító mert azt jelenti hogy ilyen komolyabb önvédelmi eszközök nélkül képtelen megvédeni magát..és akkor hogy várhatná el a lány is hogy megvédje adott esetben? (a lányoknak ugye egyfajta biztonságérzetre is szükségük van).. vagy ha pl rácsapna a csajod seggére egy 2 méter hegyi troll akkor mit csinálsz, hangosan sikítasz? Mert hidd csak el, ha nem vagy nagyon képzett akkor esélyed nincs sem viperát,sem a pukimasinádat használi éles helyzetben...egy a több ellen meg aztán végképp veszítesz.. szóval én az ilyet gyávának tartom, bocsi..
2015. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Akkor amit írtál a 2 éteres hegyi trollt, arra írom ,hogy egy ilyentől a 19 évnél fiatalabb srácok alig 1%-a tudná megvédeni magát és a csaját. Mert a 19 évnél fiatalabb srácok vékonyak, nem izmosak átlagban.

2015. dec. 12. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges kiírni , a laikusok zseni üres dumája mindent megmagyaráz . Nagyon biztosak magukban mert védelmet mástól várnak el , de azt is kikötik miként . Kritikusok ha bajba kerültök akkor vegyétek hasznát sekélyes önvédelmi tudásotoknak , majd rájöttök mennyire szükséges legalább egy paprika szpré . Szakértőként megbuktak , a helyzetelemzés nem megy , a mellé szövegelés annál inkább .
2015. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal viperával járni törvénybe ütköző, nagy bajba kerülhetsz miatta.
2015. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A vipera igen,mivel tilos viselni.


A gázpisztoly és a spray viszont sajna manapság kell,egy lánynak is!


23/L

2015. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Nálam szokott lenni gázpisztoly és gázspray (mindkettő egyszerre). DE MÉG SOHA SENKI NEM VETTE ÉSZRE, AKINEK NEM MONDTAM EL. Ha lánnyal ismerkedtem, akkor is csak 1-2 hónappal azután mondtam el neki a fegyvert, hogy hivatalosan együtt voltunk és összejöttünk, hogy ez ne ijessze el.


Amúgy kb 4-5 nagyon jó barátom és a szűk családom tudja, hogy fegyvert hordok magamnál.


2. Miért hordom? Mert 16 évesen egy cigánygyerek bicskával akart kirabolni, mikor hazafelé mentem a kocsmából. Csak az mentett meg, hogy a nagypapám még adott nekem egy gázspray-t korábban, ami mindig a zsebemben volt. Pofán fújtam a ro-.hadékot, aztán a földre rúgtam egyszer és elfutottam. Szóval egy ilyen cucc mentett meg.


Aki meg fo-.sik az ilyenektől az

A, még nem érte soha semmi támadás vagy sosem félt attól hogy kirabolják/megverik

B, azt hiszi hogyha "együttműködik" a rablóval akkor minden rendben lesz.


Ezekkel semmi bajom, csak ne erőszakolják rám amit ők hisznek és ne is ítéljenek el amiért én hordok magamnál önvédelmi dolgokat.

22/F

2015. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!