Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adnátok ötleteket, hogy...

Adnátok ötleteket, hogy milyen eszközökkel és technikával lehetne megcsinálni ezt a frizurát? [Kép]

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 4. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el egy fodrászhoz ezt a képet mert az a biztos,maximum videón megtudnád nézni hogyan kell levágni így, elmondani nem lehet jól,biztosan nem lehetetlen megcsinálni de én nem kísérleteznék.
2015. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem magam szeretném levágni, lehet ez a kérdésből nem derül ki - elnézést! Konkrétan a beállításra gondolok, mit kellene rárakni, hogy így megálljon? Valahogy nem jön be az a mostanában divat "egybesimuló, hátra nyalt" haj.... Ebben az fogott meg, hogy a szálak hellyel-közzel elkülönülnek, de nekem valahogy sosem sikerül megcsinálni.
2015. dec. 4. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Öcsémnek úgy szoktam csinálni hogy megmossa, hajhab, beszárítom nagy körkefével, aztán hajlakk.
2015. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem túl nagy kérés, a végeredményről tudsz mutatni egy képet? A különböző technikák közti különbség megállapításának érdekében mások is csatolhatnának egy képet.
2015. dec. 4. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egyezne bele hogy felrakjam. Bocsi :(
2015. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!