Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani jó randi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani jó randi ötleteket?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, már egy ideje beszélgetünk és találkoztunk is párszor. Szeretném elhívni, de nincs semmi ötletem. Már találkoztunk párszor, és olyankor csak sétáltunk, csak hát ahhoz mostmár kicsit hideg van :/ Szerintetek mit csinálhatnánk ilyenkor? Azért kinti programokat is mondhattok, a szétfagyás nem olyan nagy akadály :D 16!F, Budapesten élünk ha ez számít

2015. dec. 13. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
csaj függő, de a mozi az öreg jól bevált módszer
2015. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a korizas eleg jo program. A varosligeti kori palya legjobb. Meg egy vacsorat vagy egy koncert is eleg jo. Ha nagyon jo fej akarsz lenni elviheted Amerikaba is, annak biztos otul. Sit, van egy jobb otletem. Vegyel neki egy magan gepet es egy hazat egy exotikus helyen egy exotikus kocsival. Az mar biztos megfelel. Amm, a korizas az telleg egy jo program meg a vacsi is
2015. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintem az előző válaszoló nem vette komolyan annyira. Szerintem vidd el egy cukrászdába, ha édes szájú....

Vagy egy reggel elviszed egy jó forró csokira a nagy hideg közepén, úúúúúú.... biztos bejön neki.

Ha állatbarát, menj el az állatkertbe és beszélj (tegyük fel a zsiráf a nagy kedvence) a zsiráfok gondozójával, hogy megetethesse a zsiráfokat....


Ha már így közelebb kerültetek egymáshoz, jöjjön az ajándék:


Ha komolyabb a kapcsolatotok, nem árt ajándékot adni neki:

Eleinte egy csokor vörös rózsával lepd meg vagy egy szívecskés bonbonnal. Ha elutaztok, hozz neki onnan egy kis apróságot (mágnes, kulcstartó, matrica, képeslap, üdvözlő kártya stb.).


Ha már nagy a szerelem:


Elkezdhetsz neki drágább ajándékokat venni (ruha, óra, akár ékszert).


Fontos:


Minden egyes nap írj rá, hogy érezze, fontos neked!

Amikor időd van keresd a társaságát!

Védd meg ha bántják, mutasd meg, hogy milyen lovagias vagy!

Ha szomorú vigasztald meg, kedveskedj neki!

Karácsonyra küldj neki névtelen levelet meg Valentin napra is!


Az egészet röviden:


Sokat keresd a társaságát és mutasd ki mit érzel iránta!



Sok sikert!

Írj, hogy mi lett majd!

2015. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :)
2015. dec. 26. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!