Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el egy srácnak h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy srácnak h tetszik? 14L többi lent.

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kezdtünk beszélgetni, én nyolcadikos o hetedikes. Nagyon bírom őt sőt szeretem, de nem tudom, hogy mondjam el neki. Minden este irakat chatelunk suliban minden nap megolel es puszit is ad. Délutánonként is szoktunk talizni. Facen rengetek puszi smylet küldünk egymásnak es pl ha vásárolni voltunk ruhát uttana kepeket kérünk egymástól. Nem tudom h tetszem e neki de én mar szeretnem elmondani neki élőben. Nem szeretnem tulbonyolitani viszont a szimpla ...szia tetszel...nel valami bovebbet szeretnek mondani. Koszi elore is az értelmes válaszokat. 😊

2015. okt. 17. 18:26
 1/5 anonim válasza:

Pl " Nem tudom észrevetted-e, de másképp nézek rád, mint a többi haveromra, barátomra. Sokat gondolok rád az utóbbi időben, és nagyon megkedveltelek."

De óvatosan, egy ilyen korú fiúnál megeshet, hogy beparázik, és kerülni fog

2015. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a tanácsot, szerencsere ilyen téren érett, es valahogy gyorsan es viszonylag roviden szeretnem elmondani neki mert elegge parázok. 😐
2015. okt. 18. 13:39
 3/5 anonim válasza:
Egyik kedves barátnőm is nem rég volt ugyanebben a helyzetben.Ő sem bonyolította túl.Csak annyit mondott a következő talinál,hogy:Nemtom észre vetted e de....cica vok es nincs gazdám.Tegnap voltak 2 hónaposak!😊
2015. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h tobbet erzel iranta mint baratsag. Sztem te is tetszel neki
2015. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Catlin válasza:

Ölelget meg puszit ad? :D

Biztos a siker. Talán egy 'Nagyon nehéz ezt kimondanom de azt hiszem szerelmes vagyok beléd.' megfelelő lenne. Ha pedig parázol csukd be a szemed. Nekem az be szokott jönni :) .

2016. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!