Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Teljesen ismeretlen megszólítá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

>_< kérdése:

Teljesen ismeretlen megszólítása, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van ez a valaki az iskolánkban, és hetek óta azon agyalok hogyan lépjek felé. Sokkal fiatalabb nálam, más osztályban vagyunk, más baráti kör, egy ismerősét sem ismerem szóval semmi ötletem. Sosem beszéltünk egy szót sem. Viszont köszön nekem a folyosón, bár nem figyeltem meg hogy másoknak is köszön-e de én pl. csak neki köszönök az osztályából és kezdem már iszonyat furán érezni magam.


Olyan egyszerű lenne simán csak ráírni, ő jelölt be engem még hónapokkal ezelőtt. Megírnám hogy aranyos amikor köszön és szeretnék vele valamikor beszélgetni.

Viszont csak én gondolom azt hogy így chaten kezdeményezni nem a legjobb dolog?

Suliban ahányszor látom mindig az osztályával van, velük megy egyik teremből a másikba vagy barátnőivel beszélget. Úgy érzem nehéz lenne megközelíteni ilyen szituációban.

Nem vagyok egy dumagép sajnos és nehezen illeszkedem be idegen emberek közé, kivéve ha eleve tudom hogy van közös érdeklődési körünk. (bár nem gondolnám, hogy egy 15-16 éves lány a számítástechnika világáról vagy a fizika csodáiról akarna velem beszélgetni :D )

18/F


2015. dec. 15. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

"... ez a valaki..."

Mondjuk ne IGY!

"Ez"! :(

2015. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, ez a megfogalmazás tényleg nagyon durva volt. Ne kérdezd miért használtam, késő volt vagy nem tudom :) Akkor legyen:

"egy lány aki nagyon tetszik"

Lényegesen jobban hangzik az előzőnél és sokkal jobban tükrözi amit érzek.

2015. dec. 16. 07:54
 3/5 anonim válasza:

Kevésbé gáz ráírni, mint megszólítani amikor másokkal van, és te is könnyebben át tudod gondolni, mit írj, mint élőben.

Ha ő jelölt be, meg köszön is, az akár azt is jelentheti, hogy bejössz neki.

Teszteld le: amikor legközelebb látod, mosolyogj, és úgy köszönj, ha visszamosolyog, akkor írj rá bátran.


Ha már fb: azért előbb nézz körbe az adatlapján, hogy van-e barátja, nehogy felesleges köröket fuss.

2015. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Ahogy #3 irta jónak találom!

2015. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem eleget nézegettem már az adatlapját :)
2015. dec. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!