Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok egy külső ember véleményére és előre is bocsánat ha hosszú leszek, de úgy vélem szükséges kifejtenem. 16 éves vagyok és ő a második srác akivel egyáltalán randizom. Először én kértem, hogy menjünk el ketten valahova és ő javasolta a mozizást. Előtte beszélgettünk, vagyis sztorizgattunk, de jól elbeszélgettünk. Film után elsétált velem haza, de csak a szokványos puszi-puszi elköszönés volt. Ezután beszélgettünk facebookon, de úgy, hogy ő 25 perces szünetekkel írt, gondolom játszik a gépen, de mindig , ha van öt perce ír. Múlt héten elmentünk együtt nyaralni egy társasággal, de nem történt semmi, de nem is olyan volt a környezet. Most nemrég másodszorra is én hívtam el és ő is szerette volna és mondta, hogy nem jó neki az időpont de máris mondott egy másikat. Ami még megmaradt bennem, hogy egyik barátnőm azt mondta, hogy ha a srác fizet az randi, de nem tudom. Szerintetek ő mit gondolhat érezhet, tetszem e neki? (egyébként amikor most elvoltunk akkor is figyelt rám mellém üt, de nyilván egy hivatalos helyen nem közelít úgy)

2015. aug. 15. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor randi ha ő fizet? Nagyon nem. De illik felajánlani :) Én ha chatelek akkor azonnal abbahagyom a gépezést de ez csak én vagyok :) Szerintem jól érzi magát veled,de lehet hogy még nem szerelmes. 15/F
2015. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok,szerintem ő olyan srác akinek idő kell.
2015. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a második randin... talán kiderül, hogy ő mit gondol.
2015. aug. 15. 20:18
 4/5 anonim válasza:

Ha egy fiú /férfi fizet nem jelenti azt feltétlenül , hogy randiztok. Nekem volt olyan randim,ahol a srác nem fizetett, de általában aki komolyabban gondolja és udvarias az dél szokta ajánlani :)

Szerintem ez szép gesztus volt tőle :) biztosan szimpatikus vagy neki, beszélgessetek még és várd ki, hogy ő hívjon el valahova. Sok sikert :)

17L

2015. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*fel szokta ajánlani, bocsi elnyomtam
2015. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!