Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak első randin egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak első randin egy 15 éves lánnyal? Úgy értem, hova menjünk, milyen program legyen? 18/f

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit elhívtam, hogy találkozzunk. Még kb. egyáltalán nem ismerem. Beszélgetni szeretnék vele, megismerni, de nem tudom, hogy milyen körülmények között. Hova hívjam/menjünk?

2015. dec. 22. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg hívd el a Starbucks-ba vagy a Costa-ba!:) Kávézgassatok!:)
2015. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wilson24 válasza:
16%
Vidd fel anyádhoz és kész az édeshármas
2015. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Menjetek egy kávézóba, teázóba! Ha budapestiek vagytok, tudok pár hangulatos helyet ajánlani, írj akkor üzit :)
2015. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Játssz a barbie babájával, azaz nálad legyen Ken, nála meg a Barbie és jáccatok önfeledten.
2015. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Délután, este kávézni? Ezzel nincs gond?
2015. dec. 22. 17:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem vagyok nagyon képben a kávézás kultúrájában... :D
2015. dec. 22. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet koffeinmentes kávét inni:) Engem a barátom egy kávézóba vitt ez első randinkon. 2 éve:) 17/L
2015. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon romantikus egy hosszú séta a Duna mentén, vagy egy parkban, attól függ mi van hozzátok közel.

A kávézó jó ötlet, viszont akkor csendesebb, nyugodtabb üzletet keress, ahol nem kell attól aggódni, hogy nem halljátok egymás szavait a tömegben...

Ha a lány érettebb és érdekli a művészet, talán egy múzeum? Jól ellhet beszélgetni egy kép, műalkotás kapcsán, amely nem egy eröltetett, személyes kérdés, mégis megismerheted a véleménye által őt.

Vörösmarty tér, 1. kerület, akár koncert, ha inkább pörögsebb, társaságiak vagytok.

2015. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lemaradt a korcsolyázás.
2015. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kavezas valoban jo otlet. Ha esetleg nem budapestiek,hanem debreceniek vagytok,akkor tudok ajanlani par jo helyszint.
2015. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!