Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek milyen és hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen és hol volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ugyetlen es picit nyalas de ettol elteroen varazslatos. Akkor talalkoztunk eloszor 4 honap utan csak azert utazott 3000kmert hogy megismerjen engem. Este volt, neztuk a csillagokat aztan setaltunk elertunk egy diszkerthez. Voltak mellettunk viragok, pici diszhidak, mogottunk egy medence, felettunk a csillagok. Adtam a paromnak egy szajra puszit o Pedig megragadta a derekam magahoz huzott es megcsokolt.

Eletem egyik legszebb es legemlekezetesebb pillanata volt.

18/L

2015. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Kíváncsiak voltunk mindketten, mindkettőnknek első csók volt. Egy parkban volt és igazából nem felejtem soha el. Akkor is ha azóta rég nem láttuk már egymást és 7 év el is repült.
2015. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egy buliban,valami hirtelen felindultságból hagytam hogy lekapjon a srác,aki hát idősebb is volt egy 10essel minimum. Kellemes élmény volt önmagában,csak nagyon sajnálom hogy az első nem valami különlegesebb volt,azóta is szidom magam érte. 14voltam és naiv
2015. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Felelsz vagy merszben.. xdd

Kicsit sem volt kínos..

3x 2 sráccal.. XDDD


Egy általános iskolás lány... vok

2015. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14 évesen, egy buli után egy 22 éves sráccal. Őszintén, megbántam. Nem sokkal később összejöttem egy fiúval, és bár már nem vele vagyok, azt hiszem, sokkal jobb lett volna, ha vele történik.:)

most 16/L

2015. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Utolsó mintha magam hallanám:D 16l
2015. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 valaki54321 ***** válasza:
Vasúti sineken történt meg az első. Nyelves csók volt és eléggé nyálas. Soha nem fogom elfelejteni...csak azt bánom hogy olyan sráccal volt akivel nem jártam és csak kíváncsi volt arra, hogy csókolok...:(
2015. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bonci17 válasza:
100%
16 éves voltam, disznóvágáson egy 21 éves részeg egyetemistával,aki engem is leitatott XD
2015. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó!! :DDD az kemény XD
2015. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
16 évesen, könyvtárban, az akkori barátommal...
2023. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!