Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Reális elvárás hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális elvárás hogy egy lány közölje ha akar valamit tőlem? És ha el akar hívni valahova hívjon el? És ne várjon a szőke hercegre fehér lovon mert nem vagyok hajlandó fiúként elémenni?

Figyelt kérdés

Elvégre feminizmus egyenjogúság van. A suliban egyik csaj akivel két éve egy osztályban vagyok téli szünet előtt utolsó nap megkérdezte minden előzmény és „bemelegítés” nélkül: csinálsz valamit a szünetben? Mondom semmi különöset. Otthon vagy ráérsz? Igen, kb.

És nézek rá. Teljesen nyilvánvaló azért kérdezte ezt mert el akar hívni valahova különben miért érdekelné hova megyek ráérek-e.

De folytatás nincs. Csak néz rám láthatóan egyre nagyobb zavarban. Arra várt sztem hogy én hívom meg, vagyis én folytatom amit megkezdett.

Hát nem tettem meg ezt a szívességet én is csak néztem vissza.

A csend nyúlt nyúlt kettőnk között de én álltam a csendet és vártam.

Végül annyit mondott: én se nagyon csinálok semmit.

Azért én se bírtam tovább és kiléptem a szituból, mondtam hogy kellemes pihenést a szünetre és ott hagytam.

Azóta azon töprengek hogy manapság még mindig várják a nők a herceget a fehér lovon?

Hiszen a csaj akart valamit ez 100. De azt várta hogy én tegyem meg a „dolgom” mégse ő hívjon meg lány létére egy fiút mert egy lány ne fusson egy fiú után (középkor) legyen csak a fiú a hódító.

Hát én meg szartam rá. Ő is egy ember én is egy ember vagyok ha akar valamit mondja.


2015. dec. 22. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem irrealis,nagyon hulye hozzaallas. Ne haragudj,nem tudok bovebben valaszolni,nagyon felidegesitett a kerdesed. Ugyis lepontoznal akkor is,ha kifejtenem,miert borzaszto gaz ez. Mindenesetre jo varakozast arra,hogy egy csaj majd meghodit.
2015. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Nincs f**zod?:)

Olyan nehéz lett volna segíteni szerencsétlennek? Nem tudta hogy hogy reagálnál.Lehet attól félt hogy ha elutasítod akkor vége még a baráti viszonyotoknak is és akkor a maradék x évben nézhetitek egymás pofáját az osztályban.Gratulálok fiam, nagyot alakítottál :)

A kedvesség sugárzik belőled :D

2015. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 El Greco ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ez jókora taplóság volt. Én a helyedben segítettem volna, sőt külön örülnék, hogy a lány elvégezte helyettem a nehezét, mert én erre nehezen veszem rá magam.
2015. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne bántsátok. Még szűz a kisfiú. Majd ha egyszer ráérez az ízére, akkor tudni fogja hogy mit kell ilyenkor mondani, csinálni.
2015. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"sőt külön örülnék, hogy a lány elvégezte helyettem a nehezét," Oszt' mi a szarnak kéne örülnöm ha nem esetem a csaj hm?

Akkor lássam egyébként mikor a hátam közepét. Nem utálom de semmi közöm hozzá. Bottal se nyúlnék hozzá.

Ha akarnék tőle valamit nem így viselkedek. Ill igen, akarok tőle valamit. Nézzen levegőnek.

2015. dec. 22. 21:21
 6/10 El Greco ***** válasza:
Nyilván a válaszomnak ez a része, amit kiemeltél, Kérdező, arra az esetre vonatkozott, ha bejön Neked a lány. Ha nem, akkor is emberi módon kellene elrendezni, nem így, mert ezzel jólora zavarba és égésbe hoztad, és ezt nem illik szerintem.
2015. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szóval akkor mi lett volna a helyes kedves felnőtt úr?

Menjek bele egy nem kívánt találkozásba kedvességből hogy ne csalódjon már szegény lány? És játsszam el hogy de jó találkozzunk ezer örömmel, hogyne ráérek...

Ez kellett volna?

Mert végső soron egyszer csak meg kellett volna mondani hogy anyukám az a helyzet hogy marhára nem vagy az esetem.

És sztem még jobb el se kezdeni mint elkezdeni aztán mindenféle csűréscsavarással kihátrálni.

2015. dec. 23. 08:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora balf**z vagy :D

Nem kell belemenni egy nem kívánt találkába észlény...szépen is lehet a lány tudtára adni hogy nem az eseted!Csak hogy példát mondjak:

1. Ne haragudj, de nem érek rá.

2. Sajnálom, de nem szeretnék tőled semmit.


Stb. légy kreatív.


Ui.: Ilyen hozzáállással egyedül fogsz meghalni hapsikám ;DD

2015. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1. Ne haragudj, de nem érek rá.


Szóvak hazudjak. Értem. Mert az korrektebb tisztességesebb. Világos.


Egyedül halok meg? Hát amennyi rakás szar futkos a világban ember címkével a nyakában-tudod mit? Nem is rossz ötlet.


De volt már többx kapcsolatom sztem még lesz is. Ezt a luvnyát meg kefélje más.

2015. dec. 24. 19:30
 10/10 Eva Hagop válasza:
100%
Szemetlada vagy, kerdezo.
2016. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!