Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy komoly kapcsolatot szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatot szeretnék, elvárás a családomban hogy olyan srac legen az aki hat "felér hozzám". Nem tudom hogy ez müködik e egyáltalán? Vagy korosztányban hasonlò sracok is vannak e igy? 15/L

Figyelt kérdés
Biztosan lesz olyan aki majd kommentel hogy egy kis ribivagy plàza cica vagyok ès hogy csak kihasznàlom a fiùkat. Nos ez nem igy van attol még hogy valaki "gazdag" járhat ugy mint normális emberek és nem muszály felszinesnek lennie.

2015. júl. 14. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt jön be a képbe az, hogy mi is a fontosabb?

Én inkább úgy vagyok vele, hogy érzelmileg és agyilag érjen fel hozzám, és elvárás, hogy le tudjon írni legalább 3 mondatot vesszőhiba, vagy j-ly-tévesztés nélkül.

2015. júl. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szard le az elvárásokat, egy kapcsolatban ilyen fiatalon még nem kellene, hogy fontos legyen a pénz.
2015. júl. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lilikécske ***** válasza:
100%

Sznobizmus-szagot érzek.

Nem, ez nem ribiség, de azért a felszínesség bizony ott van. Ez sima sznobság.

2015. júl. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gazdag családból származom, mindig mindenem megvolt. Már beígérték, hogy 18. születésnapomra egy autót kapok, persze ne Suzukira gondoljatok. Évente a kéthetes külföldi nyaralás minidg alap.

De tudod, mire neveltek engem? Arra, hogy a boldogságot idebent kell keresni. Hogy soha ne azt nézzem meg valakin, hogy milyen márkás cuccokban jár, milyen autójuk van, és megvan-e a legújabb iPhone-ja, hanem a lelkét. Sokat megélt már a családunk, ezt a nagyszüleimtől tudom. Volt, amikor szegények voltunk, volt, amikor gazdagok. A vagyon múlandó. A szív nem. Ha két olyan ember összejön, akiknél alap, hogy csak egy vagyoni szint felett jönnek össze, mi történik, ha az egyiküket valami hatalmas pénzügyi probléma éri? Szakít vele, mert onnantól kezdve ő már nem partner?

Hát nem, nálam ez nem pálya. Engem arra neveltek, és ezt is tartom természetesnek, hogy a szerelmünket önmagáért szeressük, legyen akár egy pénzben fürdő hercegnő, akár egy utcaseprő lánya. Ha majd felnőve így nem fog telni minden évben két hét külföldi nyaralásra? Nem érdekel, mert annál egy sokkal fontosabb dolgot kapok: feltétel nélküli szeretetet és boldogságot.

2015. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lepődnék meg, ha debreceni lennél, ott van ilyen sok elkényezetett gazdag kislány
2015. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 nagyon jól elmondta, ritka jó hozzáállás. Pláne 15 évesen, amikor még nagyon nem tartotok ott hogy közös kassza meg családfenntartás, nem ez kéne hogy számítson. Nincs annyira eleresztve a srác? Na és? Majd nem starbucksban randiztok. Ilyen korban azért kéne beleszeretni valakibe mert szép a szeme, jó a humora, kedves hozzád. Nem az apja pénztárcája miatt.
2015. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi a gázabb, a szüleid buta, felszínes, és anyagias hozzáállása, vagy az, hogy te gondolkodás nélkül befekszel a hülyeségeiknek?

Tényleg sajnálom, aki majd veled összejön.

dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!