Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sürgős! Hogyan mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sürgős! Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy szeretnék randizni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, eddig sohasem beszéltem velük ilyen témáról, és ma délután 4kor szeretném elmondani apukámnak, mert akkor leszek vele 2en. Nem akarom hogy félreértsen, mert nem járunk még, csak mondta, hogy szívesen eljönne velem.

Konkrét szöveget tudnátok írni? Nagyon be vagyok sz@rva teljesen leblokkoltam

Köszi a válaszokat, és boldog újévet



2015. dec. 30. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Apu, találkozom egy lánnyal. Majd jövök. Szia!
2015. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lány az osztálytársam, és azt szeretném apukámnak elmondani, hogy mostantól néha szeretnék eljárni vele
2015. dec. 30. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Apa, tetszik egy lány, lehet te is ismered, majd fogunk találkozni, de még nincs köztünk semmi, de remélem lesz. :)

Én anyumnak úgy mondtam el, hogy találkozok egy fiúval, hogy "anya majd találkoznék egy fiúval, x éves, xy a neve, oké?", kérdezősködött picit, de elengedett, és most is azzal a fiúval járok. :) 14/L

2015. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
a te dolgod nem kell megmondani. ha kérdezik akk az ajtóból kiáltsd vissza aztán run nehogy visszatartsanak. de nem kell elmondanod
2015. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
"Megyek megbacom az osztálytársam, szia."
2015. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod feltétlenül elmondani? Egy osztálytársaddal elmész valahová és ennyi, a többi úgyis kialakul.
2015. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jézusom te nagyon gáz vagy tesa nem való neked még a nő,,, egy apa ere a leg büszkéb ha ilyet mond a fia h dugni fogok fater v talizok egy nővel és ak meg isztok rá valamit te meg nem akarod el mondani :D még ha nő lennel és 15 na ak talán kicsit más de így ez tökre cink :S
2015. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thomika20 ***** válasza:
Osztálytárssal, sehogy. Osztálytársak tabuk. Nem tudom miért ilyen nyomorékok az emberek.
2016. ápr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thomika20 ***** válasza:

Beléd szeret a lány, de valamiért szét mentek. Aztán még ki tudja hány éven keresztül lesni fogjátok egymás fejét? Szakításnál a legtöbb kapcsolat nem marad meg barátságnak. Mindenki megy a maga dolgára.. Elfelejtik legtöbbször, hogy létezett az a másik, akivel voltak.

Most ha olyant fogsz ki, akkor még szenvedtetnéd a csajt azzal, hogy azt kell látnia, te már mással nőzöl? PL?

OSZTÁLYTÁRS TABU!

2016. ápr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!