Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elhívott egy fiú randizni. A...

Elhívott egy fiú randizni. A szüleimnek mit mondjak? 14/L

Figyelt kérdés

Nem ő lenne az első barátom,de a többiekről nem tudtak a szüleim.Már első osztálytól osztálytársak vagyunk,nekem már egy éve tetszik,és ezek szerint én is neki. De nem szeretnék hazudni a szüleimnek,hogy hol voltam és kivel,viszont azt sem akarom,hogy első alkalommal kiderüljön mi a szitu. Ti mit tennétek a helyemben?


(Azért írtam ebbe a kategóriába,mivel itt több velem egyidős van.)


Köszönöm a válaszokat!:)


2012. jan. 4. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem miért nem akarod elmondani a szüleidnek,de te tudod.

Mond azt,hogy beültök pár osztálytársaddal moziba,kávézóba. Tehát mond el,hogy hova mentek,de azt ne hogy csak vele. Ha megkérdezik, mondhatsz egy két nevet,hogy még ki megy,legyen közte a fiú neve is,aztán meg csak ti mentek. Szóval remélem érted mit akarok mondani...

Ja,és szorítok.:)

2012. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) Erre én is gondoltam,de mivel nem város,nagy esély van rá,hogy lebukjak. Pl. találkoznak a szüleim valamelyikükkel:D Gondoltam arra is,hogy szólok,elhívott az egyik osztálytársam xy helyre,mert unatkozik és senki nem ér rá. Ez jó lenne:D?
2012. jan. 4. 19:04
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

szerintem mond neki hogy elmentek forró csokizni én azt mondtam legelőször.. :) meg beszélgetni szerintem anyudék megértik..és nem kötnek bele, de szerintem avasd be őket ha komolyabb lesz.

Amúgy ha összejöttök akkor sokáig. :)

2012. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi:) valami ilyesmi lesz:D De szerintem egyből rájön,és nem is baj,csak nem vagyok hozzászokva,hogy én mondjam:D
2012. jan. 4. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Én is randizom pénteken egy sráccal, azt mondtam anyunak h barátnőmhöz megyek filmet nézni.

18/N.

2012. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyu,apu elmentem találkozni a Bélával 2 óra is ittvagyok.

Puszi


Nekem így ennyi lenne:)

15l

2012. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sok sikert neked is 18/L :D

Azt hiszem úgy lesz,megmondom pár órával indulás előtt,hogy kihívott xy. És biztos kérdezi,hogy miért..Én meg megmondom,hogy unatkozik és nem ér rá senki:P

2012. jan. 4. 21:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. :)
2012. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán vágom mért ne mondhatnád meg nekik kerek-perec, anyu elhívott xy ide. ennyi... ők is vágni fogják h randi, és nem hazdusz nekik v ilyesmi
2012. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Én megértem a problémádat. Csak nekem sosem volt még barátom. :D A nővérem ismerte az egész szerelmi életemet, de a szüleim nem... Itthon nálunk nem az a szokás, hogy bejelentjük, hogy elmegyünk, hanem az, hogy rákérdezünk. A válasz mindig az, hogy persze, menjél, csak azért mégis. Közöltem, hogy holnap elmennék ide-meg oda. Mondta, hogy jó, rendben, és később kérdezte, hogy és fiú vagy lány az illető? Közöltem, hogy fiú, itt még volt egy megjegyzése, de nem mondott semmit. :D Mikor haza értem se zaklattak a szüleim. Kicsit még engedékenyebbek lettek azóta, szóval levették, hogy mi van. :D Csak sajnos azóta nem találkoztam a fiúval...

L16

2012. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!