Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka ennek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek az érzelemváltozásnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel elég közel állunk egymáshoz, talán még lehet is köztünk valami. Két napja még majd megőrült, hogy velem lehessen, sajnos akkor én nem tudtam családi ok miatt. Tegnap is még tök jól elbeszélgettünk, ma meg már nem keresett egész nap. Írtam neki erre azt válaszolta, hogy hagyjam békén, nem köteles minden nap írni nekem, majd keres ha akar. Azóta nem kerestem. Szerintetek mi lehet az oka?
2016. jan. 4. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet megjött neki,olyankor harapós kedvükben vannak...én azt mondom,hagyd úgy 2-3 napig aztán keresd megint.
2016. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!