Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Adjak ennek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Adjak ennek az egésznek esélyt?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy,a mostani barátnőjével azert van együtt mert egy hosszú parkapcsolat után bele szaladt...es az ünnepek miatt nem akart a lánnyal szakitani mert hogy nagyon várta....és találkoztunk 1x a két ünnep között beszélgettünk..:) Nagyon aranyosvolt,kedves.. aztmondta hogy gyönyörű a mosolyom,és a szemeim...a találkozás végén is csak puszival köszöntünk el mert tudom hogy van barátnője...

De nemtudom hogy higgyjek e neki..mivan ha velem is megcsinálná ugyan ezt?? Szakitani fog a lánnyal? nemtudom mi legyen ..:/


(bocsánat ha valahova nem irtam ékezetet csak telón nemszoktam :/)

17/L



2016. jan. 3. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
En hagynam, foleg azert mert belemenekilni egy kapcsolatba nem megoldas, es mi lesz ha te is csak egy ilyen menedek lennel?
2016. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stark2000 ***** válasza:
Hagyd, felesleges. Ő sem tudja mit akar.
2016. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!