Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti járnátok ilyen szőrös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok ilyen szőrös karú lánnyal?

Figyelt kérdés

14éves vagyok, és sajnos eléggé szőrös. A fiú ismerőseimnek sincs ilyen sok szőr a karjukon.

Mennyire fogadják ezt el a korombeli fiúk

[link]



2016. jan. 4. 21:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs vele gond..Ha valaki őszintén szeret, ez nem érdekli.
2016. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt. Hormonális is lehet a dolog, szerintem egy dokival érdemes lenne megnézetni. :) Mert ha az, akkor viszont utána lehet kezelni. HA nem az, akkor pedig szintén millió eljárás van a szőrtelenítésre, és egy jó kozmetikus biztosan segít. :)

17/L

2016. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne hallgass azokra, akik fiú létükre azzal jönnek, hogy rajtuk egy szőrszál sem nő. (Ez nekik elég ciki..)

Semmi baj nincs veled, a szőr nem betegség.

Ha sötét a hajad/szemed/szemöldököd, akkor egyértelműen ez is jön vele.

Másoknak is van, maximum világosabb.

Ha nagyon zavar, akkor esetleg hosszú és költséges procedúrát végigjárva az endokrinológus tud vele mit kezdeni.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, aki szeret, az elfogad így. Ne fájjon emiatt a fejed.

2016. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ha nem írnád, azt hinném h fiú vagy. Szőrösebb a kezed, mint nekem 17F-ként. Szentem egy fiú sem akar szőrösebb kezű lánnyal együtt lenni, mert az olyan kisebbségérzetet ad, mint ahogy pl. az is, ha a fiú alacsonyabb. Am mindenkinek vannak hibái, tehát ne szomorkodj :)
2016. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Okos óra az van...de, hogy szőrös a kezed, az nem számít:D
2016. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

én is utálom a szőröm, de sajnos nem vált be egyik szőrtelítési módszer sem, egyszer rövidre nyírtam de akkor meg szúrt

úgyhogy így kell fiút találnom

2016. jan. 5. 20:35
 17/23 anonim ***** válasza:

nekem is van szőr a kezemen ahogy mindenkinek. Ez a normális. Ja és van barátom persze néha viccelődik vle hogy szőrösebb a kezem mint az övé (neki szinte alig van..) De ne borotváld többet árt mint segít:S ahogy a többiek mondták aki szeret az ezzel is szeret!:)

U.I: szőkítőporoztasd be kozmetikussal ha nagyon zavar:)

2016. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem is elég szőrős a karom,de mivel vörös a hajam,olyan mint ha fehér lenne a karomon a szőr :D

Ha egy fiú szeret,nem azt fogja nézni milyen szőrös a karod :)

14/L

2016. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel probléma
2016. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,a barátnőmnek is ilyen kb.
2016. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!