Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira. Facebookon vagy élőben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 23:36
 1/5 Tozser Alex ***** válasza:
Ez igy keves. Hany eves vagy?Milyen kozel all hozzad?Beszeltetek mar?
2016. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok, facebookon beszéltünk
2016. jan. 4. 23:42
 3/5 Tozser Alex ***** válasza:

Szerintem elobe. Biztos bejonne neki.

Latna rajtad hogy talpraesett, magabiztos ferfi vagy, Es latja hogy valtozatos is, hisze nem mindent a facebookal oldsz meg. Raadasul jobban megismeritek egymast, mar a randir elhivasakor, hiszen az fb, es a "valovilag" kozott vannak kulonbsegek a szemelyek tulajdonsagaiban.pl.facen bunko, irl normalis

2016. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jesszus hivd el elobe es a facedet meg torold ki semmire se jo... Mindig is elobe mentem a lanyokhoz sosem facen . csak facen a kosarakat konnyebb elviselni mert irsz ra egy smajlit ozt jovan de valosagban mas latod a lany arcan szemeben hogy mit reagal van hogy visszautasit de csak azert hogy mit teszel ekkor elmesz es visszamesz vagy elmesz es feladod pedig megszerezhetned ezt a facen leirja nem fogod tudni miert kaptad hogy tesztet kaptal vagy tenyleg le akar koptatni es azt se ha facen rairsz akkor azt se latod milyen fejjel olvassa el meg elobe odamesz hozza latod rajta hogy szeretne e veled beszelgetni vagy az agyara mesz... 18/f voltam
2016. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A beszélgetéssel nincs problema, van amikor ő keres engem, pl 2-3 napig nem írok rá, 3. nap este ő keres meg, vmi random hülyeséget kitalál.
2016. jan. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!