Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiú egyelőre csak...

Ha egy fiú egyelőre csak facebookon ír nekem egész nap, mert mondta is, hogy fél az ismerkedés elején, akkor hogy vegyem rá, hogy elhívjon randira?

Figyelt kérdés

Vagyis, elhívott, de majd nyáron akar menni... Szóval nem tudom, hogy érhetném el, hogy hamarabb is találkozzunk. A suliban összefutunk néha, de csak nagyon ritkán látom.


20/L


2015. ápr. 16. 16:29
 1/4 To7ka ***** válasza:
100%

20 évesen miért akarsz ilyen pasikkal kezdeni? Az ágyban mi lesz, közli Veled, hogy a kapcsolat elején csak azt szereti ha lesz.pják, de majd 1 év múlva használja a kezeit?

Ráadásul neten flörtöltök, suliba meg elbújik és elsétál melletted? Ez nagyon nagyon nagyon szörnyen hangzik!:D

20 évesen... Legyenek magasabban az elvárásaid, ez vagy tényleg egy katasztrofálisan szar pasi, vagy van egy másik barátnője közben, akivel nyáron tervez szakítani (mert pl elutazik, stb..)

2015. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rézfacú_Bagoly válasza:
100%

Ha ezek után is össze akarsz vele jönni, és ennyire nem mer lépni, akkor szerintem hívd el te!


Ui: ezt egy kicsit szánalmasnak tartom, persze ez az én személyes véleményem

2015. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem bújik el, köszönünk mindig, csak nincs időnk beszélgetni, meg amúgy se látom szinte soha, mert máshol vannak órái. Nincs barátnője.
2015. ápr. 16. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd el te randira.
2015. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!