Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bárki akivel alakult bármi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárki akivel alakult bármi köztünk, az egyik barátnőm mindig belerondított. Azóta őrzöm az érzelmeimet, de így nagyon nehéz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eddig ha fiúval voltam randizni, vagy bensőséges beszélgetést folytattam, akkor utána rá kellett jönnöm, hogy ez sehogy sem rólam szól. Akivel randiztam, visszautasítottam, mert egyik legjobb barátnőm féltékeny volt, pedig neki "nem tetszik", végtére is, két hónap után kezdtek csak kavarni.

Ha valakivel jóba lettem, nem csak haveri témánk volt, hanem jobban magunkról szólt, olyanokról, amit másnak csak úgy nem mondunk el, akkor is utána a a barátnőm perverzkedett velük és idővel nem éreztem azt, hogy bármi lehetne a fiúval ezek után.

Most már alig beszélünk a lánnyal, annak ellenére, hogy legjobb barátok maradtunk, nem tudja, hogy mennyire megsértett, és nem is avatom be az érzelmeim világába. Bár látja, ha valaki megtetszik és valami olyat mond, hogy ő azt a fiút xynal tudná elképzelni, mert vele illik a legjobban össze

Így elveszett vagyok, mert a többi barátomban sem bízok már meg. Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldás, magányosnak érzem magam tőle.

L/19


2016. jan. 7. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha úgy érzed nem tudsz megbízni a barátaidban, segíthet az ha mások felé nyitottabban viselkedsz.
2016. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő nem a barátnőd. Hanyagold vele a kapcsolatot.
2016. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszonylag barátkozós vagyok, de nem hinném, ha jót tenne, ha mindenkinek elsírnám a bánatomat :D
2016. jan. 7. 18:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy teljesen hanyagolni nem tudom, mert közös a baráti társaságunk, és tényleg nem szeretnék veszekedést.
2016. jan. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!