Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha 18 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 18 évesen még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Mivel öntsek lelket a barátnőmbe? 18 éves még sosem csókolózott (lett volna rá lehetősége, de ő "szerelemből" akarja) és elvan keseredve, hogy ez ciki?

#gáz #csók #ciki #első csók #lány mit tegyek
2016. jan. 8. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem tipikus tini probléma... "Ha nem teszem meg ciki de ha igen akkor nem érzem jól magam." Majd felnő és rájön hogy nem azt kell tenni amit mások jónak tartanak, hanem azt, amit ő.
2016. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csokold meg:):D
2016. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha el van keseredve, akkor minek várt ennyit?

Egyébként nem gáz, nincs elkésve.

De azért, ha nem jönne az igazi 30 éves koráig, ne várjon annyit :D

2016. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
MOndtam neki h megcsókolom de nemakarta :DD (mindketten lányok vagyunk na)
2016. jan. 8. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem ez SOHA nem gáz! Mindenki akkor teszi meg amikor szeretné és a megfelelő személlyel! :)
2016. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, sőt kifejezetten aranyos is szerintem, ha még valaki "csókszűz".

Bennem lenne a tudat, hogy de jó lehet én leszek az első csókja.

De az se gáz ha valaki nem szerelemből csókol. Mindenki döntse el maga, hogy mikor kivel csókolózik, de akkor meg ne érezze már magát gáznak ha nem csókolózott még és azt vallja hogy csak szerelemből teszi, mert így ellent mond magának. Meg szerintem ez kicsit olyan így mintha azt tartaná gáznak ezzel hogy még nem volt szerelmes, de persze tudom, hogy a csókról van szó de akkor is :D

2016. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaaa azt hittem baratja vagy ,azert irtam h csokold meg:Dd bocsi
2016. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Random csókold meg,ha szerelmes beléd,akkor bizonyára megteszi,vagy ha te csókolod viszonozni fogja,ha szerelmes beléd
2017. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!