Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki vagy csak haverko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak haverkodni akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy angol szakkörre járunk sulin kívül es 70 perc alatt 7x nézett rám.. de csak néz ès ennyi.Viszont ha egy srác facebookon próbàl velem viháncolni akkor a következő szakkörön észre sem vesz mint aki haragszik..de lájkolta pár képem instagrammon amikor ő senkinek nem lájkol és a múltkor az osztàlyban beszèlgettem a barátjaval meg ő is ott volt és egy idő után már csak mi ketten beszélgettünk meg szívattuk a haverját ketten..aztán amikor ketten maradtunk es vártuk a tanárt akkor nézett rám kb. 3-4 mpig a szemembe de olyan mèlyen hogy nem tudom elmondani..és aztán meg csak elröhödte magát meg mondott valamit és én is nevettem..nézett meg kerdezett néhány dolgot..meg próbált menőzni a haverja előtt és oltogatta..szerintetek tetszem neki?Több is lehet belőle vagy csak haverkodni akar?15/L

2016. jan. 15. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
hat ezt ennyiből nagyon nehéz megmondani... szerintem tetszel neki mert keresi a társaságokat es próbál egy minél szimpatikusabb képet mutatni neked
2016. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!