Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17-18 éves fiúk. Kezdeményezné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves fiúk. Kezdeményeznétek 21 éves egyetemista lánynál, ha tetszene nektek, vagy nem mernétek?

Figyelt kérdés
... Zárkózottabb, csendesebb típusú fiúk véleményét külön örömmel fogadom. A fiú, aki tetszik nekem, ő is olyan.:) Csak az ilyen fiúk tetszenek meg... de ők nehezen kezdeményeznek. És én is...
2016. jan. 16. 07:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 4hónapon keresztül próbálkoztam egy ugyanilyen korú lánynál. Annyira jól sikerült,hogy friendzone-olt. :DD (18F)
2016. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én zárkózottabb vagyok én szerintem nem annyira de talán 1 próbát meg ér alapon lehet próbálkozni
2016. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1. Im sorry :( De ez remélem, nem tart vissza attól, hogy legközelebb is légy bátor próbálkozni.:)


2. Megértem. De ha te zárkózott vagy, akkor az is ott van, hogy az idősebb lány azt gondolhatja, hogy ő meg nem tetszik neked, hisz nem mutatod jeleit, hogy érdeklődnél felé. Vagy te is attól félsz ilyenkor, hogy a másikat nem érdekled?

2016. jan. 16. 08:03
 4/22 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatja egy lány, hogy kölcsönös az érdeklődés?
2016. jan. 16. 08:05
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen mert még a korombelieket sem érdeklem 21 évesnél nem próbálkoztam de akkor sem nagyon mernék
2016. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Vagy oda kell hozzá menni vagy nem nagyon tudja meg max abból hogy néz meg ha meg szólítod zavarban lessz.
2016. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Miért nem próbálkozol? Lehetséges, hogy érdekelnéd őket, csupán arról van szó, hogy nagyon bátortalan vagy.
2016. jan. 16. 08:12
 8/22 A kérdező kommentje:
6-os: ha nem megyek oda, nem tudja, ha odamegyek zavarban lesz. áh :D :(
2016. jan. 16. 08:12
 9/22 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Említsd meg neki,hogy nem érzed a korkülönbséget,meg olyan mintha egy 21 évessel beszélnél stb. Én félénk vagyok,de erre mertem kezdeményezni. Aztán rábsztam :D de nem bántam meg mert sok szép emlékem van róla
2016. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Gondolkodom. Még nem ismerem annyira, hogy ezt így el merjem neki mondani. Én nem merem, ő se.. ilyen ez.

-Miért kellett ehhez 4 hónap?

2016. jan. 16. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!