Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért pont én?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért pont én?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem is olyan rég megtudtam egy ismerősömtől hogy eléggé "bejövök" neki. ő egyetemista(24 éves) míg én csak 15 éves vagyok. Igen ilyenkor én is levágom, hogy biztos csak szex miatt kellenék meg ilyenek. Bolond én se vagyok természetesen nem nyilatkoztam neki még semmit és nem is mennék bele ilyenbe. Persze az a vicc, hogy nagyon kicsi korom óta ismer.. Holnap fogjuk még egyszer átbeszélni ezt a dolgot. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Jobb ha hanyagolom az írást neki?

2015. szept. 25. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele.
2015. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is akarok. Annyira bolond nem vagyok, csak nem értem ezt a logikát. Miért én, akit kiskora óta ismer? Miért nem egy hozzá korabeli?
2015. szept. 25. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen egyáltalán átbeszélni?

Egyértelmű, hogy ebből normális kapcsolat soha nem lenne....

2015. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt kell, hogy csak annyit tudok hogy nagyon bejövök neki de mivel még szándékozik mást is elmondani nem tudom mi lesz de semmikép nem jönnék össze vele.
2015. szept. 25. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!