Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Tavaly tavassal megtetszett egy lány, de mivel előtte nem sokkal utasított el egy másik lány, ezért nem mertem bepróbálkozni. Mivel féltem egy újabb elutasítástól. Jelenleg Budapesten tanul egyetemen, ezért szinte nem is látom. Hogyan tudnám a tudtára hozni, hogy megbántam, hogy nem próbálkoztam be nála? Írtam Neki egy üzenetet, amire a következő válasz jött: "Szia! Ne haragudj, azt hiszem, ez most velem sem fog összejönni. Sajnálom" Erre a válaszra mit is írjak vissza? Vagy egyáltalán írjak valamit? Lenne értelme megkérdezni, hogy amikor végez az egyetemmel találkozhatnánk személyesen? 20/F

2016. jan. 26. 14:47
 1/4 eznemlényeges ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elhívhatod valahova.
2016. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy nem. Lehet van valaki más neki, vagy szimplán nem jössz be neki. Ha nem akkor nem.
2016. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak írom, hogy amikor láttuk egymást akkor küldözgette felém a női jeleket.
2016. jan. 26. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha egy nő azt mondja egyszer, hogy nem, akkor nincs esélyed nála.A női jeleket pedig félreérthetted ezek szerint.
2016. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!