Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem. Elég nagy kocka, de én egy kicsit sem. Mivel nemsokára ballagás, ezért arra gondoltam, hogy inkább nyáron hívom el, mert akkor már kevesebbet találkozik a haverjaival +értsd: napi szinten). A bökkenő ott van, hogy mindketten eléggé félénkek vagyunk, és én ezt azzal álcáztam, hogy csöppet lekezelő voltam. Ennek ellenére továbbra is ugyan úgy poénkodik velem, és folyton játrafordul hozzám, akkor is, ha nincs semmi mondanivalója. Ötletek? 14/L
2015. máj. 23. 23:10
 1/3 anonim válasza:
Amikor egyedül van, akkor menj oda hozzá és beszélges vele :)
2015. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, még ballagás előtt. Hátha megjön a bátorsága.
2015. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 patkánylábú válasza:
Kerdezd meg tole, hogy atjonn-e hozzad minimaxot nezni.
2015. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!