Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Leszeretnék menni egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszeretnék menni egy lányhoz egy hétig. Anyáék nem tudnak a kapcsolatunkról. Mit mondjak hova megyek valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 22:38
 1/6 Unpredictable ***** válasza:

baráthoz? nem tudom van-e ilyenkor esetleg valami fesztivál... vagy rokonhoz, aki fedezne


De miért kell titkolni?

2016. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. miért kell titkolni

2. Hány éves vagy?

2016. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha lemész és kiderül nem oda akkor aggódhatnak és hívhatják a rendőrséget akár. Nem akarok neked rosszat velem is ugyan ez volt de rájöttem és megdumáltam a szüleimmel. Hidd el ez így jobb ötlet
2016. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Legjobb és veszélytelen megoldás, ha egyenesen megmondod, hová mész.Tapasztalatból mondom, hogy előbb-utóbb kiderül, ha mással takarózol.
2016. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Gyermek is voltam, szülő is. Hidd el, utóbbi nem olyan hülye, mint némelykor látszik. :-))
2016. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lány vagyok - pasiztam ebben az időben :)

16 évesként kicsit brutálisan beállítottunk a pasimmal - bemutattam, utána nem kellett ferdíteni semmit.

Állj a szüleid elé, és mond el nyíltan. Lehet, hogy dühösek lesznek, de értékelni fogják az őszinteséget !!

Hidd el, Megéri :) !

2016. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!