Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hétig a szabadban élni és...

1 hétig a szabadban élni és edzeni? Jó ötlet volna?

Figyelt kérdés
Szóval van egy vágyam, ez részben a dragon ball fan részem miatt van, szeretném kiprobálni milyen 1 hétig a szabadban élni sátoral és éllelemel. Edzeni odakint és odakint aludni meg hasonló, nekem anyira tetszik az ötlet, ti mit gondoltok róla? az a gond hogy kicsit számitógépfüggö vagyok és ha folyton kint lennék akkor nem gyengitene le a számitógép! Egy kis Városban élek a tiszató mellet és vannak települések is amik 10-15 km-re vannak na azokra is el lehetne sétálni, igy biztos erősebb lennék és jobb formát szerezhetnék! :) Sajnos van egy kis depreszióm és szorongásom és ezzeket gondoltam bee ellene. Várrom a véleményeket!

2014. febr. 22. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? 12?
2014. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, mint szabadidős elfoglaltság, de egy hét alatt sem erősebb nem leszel, sem pedig jobb formát nem fogsz szerezni.
2014. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, és pont az ilyen bunkó emberek miatt vagyok rosszul lelkileg! Néha jó érzés a természetben nyugodtnak lenni! :)
2014. febr. 22. 21:30
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok kaja fog kelleni. Meg sajnos sok helyre nem lehet csak úgy elmenni. Edzésben és túrázásban teljesen kezdőként nem biztos, hogy csinálnám de amúgy nem hülyeség.
2014. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Remélem nem rám értetted. Nem bunkóságból írtam. Jó lehet így kikapcsolódni, én is megtenném, de ennyi idő alatt komolyan semmi változást ne várj. Akármit csinálsz, akkor is ember vagy, az komolyabb testi változásokhoz pedig idő kell.
2014. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
21 évesen illene legalább általános iskolás szinten ismerned a magyar nyelvet.
2014. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
alapból jó ötlet a sátrazás(mondjuk nem ilyen retek időben) sokan csinálják és szerintem fent sem erre írták azt amit írtak hanem erre a dragon ballos edzős dologra ami számomra se tiszta teljesen, hogy ezt hogy gondoltad
2014. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nyugi Drake nem rád gondoltam köszönöm mindenkinek a választ! Még annak is aki csak rosszindulatbol komentált!

Nem most gondoltam hanem ha jobb ídő lesz! :) Tavasz-nyár fele! Sok a stressz az életemben és szeretnék majd pár nyugodt napot! Amúgy azért írok hibákat mert villámgyorsan írok. 80 szó/perc

2014. febr. 22. 21:41
 9/24 anonim válasza:
42%

Hát ha szerinted tetszene akkor hajrá, az írásról meg:

én is gyorsan írok de ettől függetlenül helyesen. Ez nem ok arra, hogy helytelenül írj miközben tudnál helyesen. Ennyi erővel 2389429 szót írok le percenként, csak nézd:


sfda:SFD:S: A:AF DSFA:FDSA:FDSFS DFFDSdfsS FDSFSD F FfdsaFSDfdsfdsFDSfdffdfd s af ds fd fsad fdsffds ff f dsfafd sf dsafds af dsfd fds fdsa fds ...


Remélem érted mire akarok kilyukadni.

2014. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

LOL és megint az írás lett a fő téma ? egy edzős kérdésből!

Ma láttam egy videot erre mi a legjobb válasz! Herby szerint 2 irigy ember a válaszolók között! Az én Hibáimal ti miért foglalkoztok. Nincs elég dolgotok?

2014. febr. 22. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!