Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha buli után behelöl egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha buli után behelöl egy srác, akivel akivel sokat táncoltam, az azt jeleni hogy bejövök neki és rám ír, vagy csak ismerősöket gyűjt? Ha én írok rá akkor nyomulósnak tűnök?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 10:26
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:

Behelöl?

Mikor én utoljára behelöltem valakit........ :-D


(Nem feltétlenül jelenti, hogy bejössz neki - de nyugodtan írhatsz neki, és majd kiderül. Önmagában a jelölés nem sokat jelent, ebből még ne vonj le semmilyen következtetést.)

2016. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha bejelöl, nyugodtan írj rá valami bulival kapcsolatos dologgal, hogy milyen jó volt, meg ő is jól érezte-e magát, stb. aztán úgyis látod, ha szívesen válaszol, akkor áttérhettek személyesebb dolgokra és majd minden alakulni fog
2016. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!