Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Haverom szeretne egy barátnöt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom szeretne egy barátnöt de nem tudja hogy hogyan? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A haveromnak van egy kiszemeltje, a lány a jelenlétéröl sem tud, nem is ismerik egymást csak, a haverom fbn talált rá, annyit tud rola hogy budapesti 16 éves meg ugye a nevét, nem ugy akar ráirni hogy szia mizu? Mert az unalmas, és én itt jövök a képbe tölem kért tanácsot de áfoggalmam sincs mert én nem fbn szoktam ismerkedni,tudom kicsit tökönye a srác de teljesen normális aztán gondoltam kiirom ide hátha valaki ad valami jó tippet. A haverom 15 éves. Ti pl hogy szoktatok ráiirni egy idegenre? A válaszokat elöre is köszönöm!

2016. jan. 31. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
énis szeretnék egy barátnőt andrea a neve
2016. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%

en hogy csinalom

'Hello mi a helyzet bejossz akarsz dumalni ?'

'Szia mar regota nagyon teccesz gyere el 5 kor a szokokuthoz.'

2016. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
amit a kettes irt a szökökutasnál lehet agyonbasz a csaj xD
2016. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem jó Facebookon ismerkedni. Főleg, hogy rengeteg kamu profil van már fent. De, ha mindenképp ezt az opciót választja, akkor kezdjen el vele dumálni aztán találjon valami olyat, ami szerinte nem túl sablonos szöveg.
2016. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szmate96 válasza:
86%
Szerintem semmi értelme annak, hogy Fb-n bejelöli a csajt. Az volna a normális, ha élőben próbál oda menni a csajhoz! Mondjuk ebben a korban engem nemigen foglalkoztatott a dolog, hogy csajjozak. Most pedig már ott vagyok, hogy több, mint 1 éve vagyok együtt a csajommal. És nem úgy ismertem meg, hogy csak bejelöltem aztán lett valami, hanem oda mentem hozzá, leszólítottam és utána a többi jött magától! :-) Csak egy kis önbizalom kell nekem elhiheted! A legtöbben mindig azt mondják, hogy a sors majd úgy is elhozza "őt" amikor épp nem is gondolsz rá! 19/F
2016. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, és ez szép dolog is, de élöben nem is látta, ezért mondtam hogy tökönye és mivel élöben nem látta ezért marad az fb
2016. jan. 31. 18:47
 7/8 szmate96 válasza:
Ha még nem is látta, akkor nincs értelme! De ha legalább látta volna akkor már lehet a csaj is nyitott lenne felé, de úgy, hogy nem is látták egymást úgy nincs értelme. Az a célszerűbb szerintem, hogy vagy vár és eljön előbb utóbb az ideje (ez változó) vagy pedig oda megy egy lányhoz. Nem az a fontos, hogy mindegyikkel egyszerre randizzon utána, de legyen neki is annyi bátorsága, hogy valóságban le szólít valakit! :-) Sokkal jobb, mint Fb-n beszélni, mert olyankor a lányok is őszintébbek. Fb-n meg mindig amit kitalálnak vagy eszükbe jut mindig azt válaszolják legyen az bármilyen kérdés.
2016. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azota mi lett? Mondd hogy meglett a csaj :D
2016. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!