Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzem, hogy sok srác maga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy sok srác maga fölé szeretne barátnőt választani?

Figyelt kérdés
Sok átlag alatti, nem annyira igényes, nem is túl érdekes férfi szeretne maga mellé szép, csinos, formás, értelmes, normális barátnőt. Itt is sokszor írnak ki ilyen kérdéseket.
2015. nov. 21. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
hol van ilyen kérdés? mutass már? 1 átlag srác örül hogy ha vissza köszön neki 1 szép lány az utcán....
2015. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintük nem.

De egy korábbi kérdés alapján az alábbi lányokra vagy azt mondták, hogy átlagos, vagy azt, hogy nem tetszik nekik:

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

2-es.

Az ilyen lányok szóba sem állnak velem,szóval vicces a dolog....

Ennél sokkal "csúnyább" csajok érdekeltek,de még ők sem adtak esélyt sem...

24/F

2015. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

talán a csajoknál nem így van?


Mindegyikük gazdag, sármos, szocializálódott, nagy baráti körrel rendelkező herceget keres fehért lovon. Pontosabban ilyenről ábrándozik, amikor ő maga a 200kg ot alulról súrolja, 0 önbecsülése, 0 életcélja van.

2015. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szocializálódott? Tudod mit jelent ez a szó, vagy csak használod?
2015. nov. 21. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Fordítva is hasonló a helyzet. Apró 155-160 centis lányok is csak 180 feletti férfival állnak szóba, aki ráadásul még jóképű is és izmos, annak ellenére, hogy rajtuk van némi súlyfelesleg. Persze, mindenki szeretne jobbat magánál, de azért realizálni kell az esélyeket.
2015. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól érzed. Vagy rossz helyeken mozogsz. Én is és az ismerőseim is általában olyan párt keresnek maguknak inkább, akikkel hosszú távon ki tudják egymást bírni. Ha kevésbé előnyös külsőre az illető, akkor ez van, ettől függetlenül még együtt vannak.


2: Mondjuk a harmadik nekem sem tetszik. A másik kettő viszont igen.

2015. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell kategorizálni az embereket.

Hogy átlagos átlagossal, jó pasi jó nővel... Nem értem.

Ez a hasonló a hasonlóban elv számomra csak a kémiában (tantárgy) van jelen. (A gyengébbek kedvéért: A hasonló a hasonlóban oldódás elve azt jelenti, hogy poláris anyagok csak polárisban, apolárisak csak apolárisban oldódnak, pl az olaj a vízben nem oldódik. Na de hagyjuk a részleteket.)


Szóval én nem értek egyet ezzel a kategorizálással. Van egy srác ismerősöm, aki magas, izmos, jóvágású és az erősen telt lányok jönnek be neki, velük ismerkedik.

Másik példa ami nem a külsőségekre vonatkozik, hogy én elég műveltnek, okosnak mondhatom magam, mégsem zárkózom el, a kevésbé eszes férfiaktól. Nem kategorizálok be senkit, és nem is várom el, hogy diplomája legyen, meg izmos meg magas stb. Néha egyesek szerint, hülyén festettem egy-egy pasival, mert hogy "te jobbat érdemelsz", "sokkal több vagy nála", "jobb pasikat is megkaphatnál" stb. Érdekel? Nem! Szeretem? Igen! Kész.


Ez nyilván az én saját véleményem, nem azt mondom, hogy hülye aki máshogy gondolja, csak nehéz nekem felfogni.


Lehet lepontozni az őszinteségért, és normális véleménykifejtésért, teljesen nyugodtan, csak ahogy szoktátok! :)

Szép napot mindenkinek.

2015. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább fordítva áll a helyzet. Rengeteg átlagos pasi nem talál barátnőt, bármiféle apróság miatt. Amikor képbe jön egy egyszerűbb, akár csúnyább lány is, egyből ugranak rá a pasik.


Lányoknál pedig nézd meg akár a visszafogottabb, csúnyább lányokat: Csorgatják a nyálukat a sportoló srácokra, meg az ilyen-olyan együttesben lévőkre. A könyvmoly lányok külön kategória: Elolvassák a könyvet és várják a hőst, aki jön maguk mellé.


Hogy érezd a különbséget:

- Mi pasik, megnézünk egy csomó csajt és megbeszéljük, hogy húdejól néztek ki. Ez a dolog nálunk ennyiben ki is merült. Párkapcsolatra azonban inkább egy társat keresünk. (Külön dolog a csak testi kapcsolat, de ott közöljük is a dolgot.)

- A nők fiatalabban csorgatják a nyálukat és van képzeletbeli adoniszuk is, ami vagy ráillik valami közeli ismerősre, vagy valaki elérhetetlenre. Idővel észreveszik, hogy van kínálat és csak a náluk jobb pasikra csapnak le.


Persze, mint mindenben, ebben is van kivétel.


Ez az igénytelenség is vicces. Általában adok magamra, de nem túlzottan. Nem veszek naponta új ruhát, de az alapvető dolgok megvannak: Fésülködés, arcmosás, hasonlók. Sok ilyen srác ismerősöm van, akik nálam még sokkal jobban is adnak magukra, de beleolvadnak a környezetbe. Nincs különösebben nagy sikerük külső alapján a nőknél. Ellenben a kiöltözött ficsúroknak van. Szóval ebben az esetben is az ér, hogy kell valami plusznak lenni külsőre, hogy egy nőnél nyerj.

És az igénytelenséghez még: Múlt héten álmos voltam, épp felhúzta valami az agyam és el kellett ugrani a boltba. Át sem öltöztem, az otthoni ruhámban indultam el, csak magamra kaptam a kabátot. A kabát nem volt összehúzva, a pólómon meg volt egy lyuk. A hajam is össze-vissza állt. Nem igazán érdekelt a dolog. Aztán észrevettem, hogy az átlagnál több csaj néz meg, de nem röhögve, hanem szimpatikusnak találva. Ment a hajbirizgálásuk, szemezés, 100 wattos vigyor tőlük. Nem tudtam hova rakni a dolgot. Pont összefutottam egy ismerős csajjal és megkérdeztem a dolgot: "Azt mondta, valahogy férfiasabb az összhatás." Most akkor öltözzek ki és fésülködjek vagy ne? :D


Az "érdekes férfi" is elég érdekes eset a nőknél. Kb. minden téren. Volt olyan lány, aki megmondta, hogy nem vagyok érdekes, mert nem járok bulizni. A másik szerint azért nem, mert nem érdekel az utazás meg a divat. A harmadiknak érdekes voltam, mert széles látókörű vagyok és mindenről megvan a saját véleményem. A negyediknek túl érdekes voltam, mert nem értette néha, miről is beszélek. Most akkor? :D

Az ágyban is külön kategória volt az érdekesség... Az egyik szerint túl durva voltam és nem érzékeny, ezért idővel laposnak találta a dolgot. A másik szerint érdekes, hogy mennyire vad tudok lenni.


Igazából mint sok srácnak, külsőre már nekem sincs nagy elvárásom. Belsőre viszont, életem során 2 lányt láttam, akire illettek a dolgok. Nem túl sok...

2015. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!