Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék egy férfival találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy férfival találkozni, de messze lakunk egymástól, és nem tudjuk, hogyan oldjuk meg. Ötletek?

Figyelt kérdés
Én egy tizenéves fiú vagyok, és nemrég megismertem egy huszonéves férfit. Elég jól indult az ismerkedés, és szeretnénk is találkozmi egymással. A gond alapja, hogy messze lakunk egymástól, valamint a szüleim sem örülnének, ha megtudnák, hogy huszonévessel ismerkedek/találkozok (azt már tudják, hogy meleg vagyok). Szóval azt se szeretném, ha ő jönne, de azt se, ha tudnák, hogy kinél vagyok.

2016. jan. 31. 20:59
 1/1 kovpet ***** válasza:

Találkozzatok félúton :)

Mennyi a távolság?

2016. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!