Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz keresni 5 hónap utan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz keresni 5 hónap utan? Tegyük fel azért mert még mindig szeretem és akarok vele találkozni, beszélgetni. ( Jó viszonyba váltunk el egymástól) csak nem tartottuk a kapcsolatot

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem, egy próbát mindenképp megér, viszont ha fel akarsz melegíteni egy régi kapcsolatot, azzal számolj, hogy az összes régebbi probléma (sértés, bántás, stb) újra előkerülhet idővel, mint az összes pozitívum is. Csak akkor tedd, ha komolyan gondolod. Egyébként ha a másik fél gáznak tartaná, akkor max. nem találkozik veled, így baj nem lehet belőle.
2014. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Moszuke ***** válasza:

ez csak nosztalgia, fellángolás.

barney stinson egyik szabálya:

az új mindig jobb!

2014. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Akarok vele találkozni, beszélgetni" = Ha belemegy, rögtön tovább tervezgetem, hogy újrakezdjük.


Nem ajánlanám. Főleg, ha ő szakított/ő kezdeményezte. Pár esténél nem hiszem, hogy lehetne ebből több, de persze keresd fel, ha legalább el akarod mondani, hogy te mindent megtettél. Csak ne éld bele magad.

2014. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!