Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok arról, ha a fiú, aki tetszik nem megy be a saját szalagavatójára?

Figyelt kérdés

Vagy,ha egyedűl ő nem táncol az osztályából.Ezt rossz szemmel néznétek?Mit gondolnátok?

Van egy lány,akivel most levelezek és elég jól kijövök,de félek,hogy mit fog rólam gondolni,ha meglátja,hogy egyedűl én nem táncolok.De lehet,hogy be se megyek.Ha meg megkérdezi,akkor magyarázkodhatok,hogy senki nem volt hajlandó táncolni velem



2016. febr. 3. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem mész be a saját szalagavatódra, mert nincs táncpartnered? Meg amúgy szalagavatón nem úgy van hogy osztálytánc, meg külön a keringő? Vagy egyiken se táncolsz?
2016. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk szalagavaton adtak 1 szalagot beégetem offőt a szinpadon és cső xD
2016. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérd fel párodnak a lányt aki tetszik :) Akinek nem jut pár az vihet külső embert :D
2016. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt h nem volt mindenkinek partnere es ilyenkor hozott maganak szoval te is kerd el a lanyt tancolni aztan erezzetek jol magatokat! Szalagavato csak egyszer van es jo buli tud lenni!
2016. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szombaton lesz a szalagavató.Hogyan hívjak uj párt?Meg semmi kedvem sincs az egészhez,nem szeretek szerepelni meg táncolni.Ezt az osztályt se szeretem,alig várom,hogy elballagjak és soha az életben ne lássam többet őket.Meg büszkeségből sem akarok elmenni,mert akivel összerakott az osztályfőnök,két próba után kidobott a r*b@nc,egy 10.-es fiú táncol helyettem,ezért nem jutott nekem pár.

Csak attól félek,hogy azt gondolja majd az a lány,hogy mekkora lúzer lehetek,hogy egyedül nem táncolok,vagy "milyen gyerek ez,még a szalagavatójára se megy be".Mert észre fogja venni.Ti mit gondolnátok ebben az esetben a fiúról?

2016. febr. 3. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se fogok elmenni a sajátomra. Nincs az az Isten, h én ott keringjek valami fehér egyen ruhában, mint valami habos babos kiralykisasszonka. Sminkkel, meg fejreragasztott hajjal meg próbálni kell, táncolni, az emberek néznének, az osztállyal sem jövök ki annyira h bárki engem válasszon, másokat nem ismerek... Szóval én megérteném. És szerintem ő is megfogja, engem legalábbis megértettek. Nem fogadták el a választ, de nem ítélnek el miatta. :'D hajrá c: 15l
2016. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!