Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randinak mi a megfelelő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak mi a megfelelő hely?

Figyelt kérdés
Első randi lesz, hova menyjünk? Kis városban élek/élünk. Ezen kívül még ajánlatos a kiszemelt lányt elsőnek autóval vinni, tehát elmenni érte, majd hazavinni??

2016. febr. 4. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Oda menj ahol jól érzed magad és nem feszélyezve. Autóval is csak akkor menj ha abszolút a kisujjadba van a vezetés, ha napi szinten évek óta használod. Különben befaraghatsz.
2016. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

sétáljatok.

engem az exem sétálni vitt először. sétáltunk a városban egyet. bár hideg volt, október körül lehetett. én meg kicsit alul öltöztem és fáztam :D így a legközelebbi kávézóban meghívott egy rumos teára. mert ő azt mondta hogy őt ez mindig felmelegíti ha nagyon fázik. :D közben meg beszélgettünk meg megismertük egymást jobban meg ilyesmi :)

szóval séta+kávé vagy tea esetleg süti tökéletes :)

2016. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!