Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez tulajdonképpen csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tulajdonképpen csak egy költői kérdése lesz. De jó alkalom, és megfelelő hely arra, hogy leírjátok a gondolataitokat, nem gondoljátok?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve, hogy szakított velem az exem. Körülbelül 2 évig nem tudtam túltenni rajta magam, kb addig amíg be nem jelentette, hogy megnősül. A 2 év hosszú szenvedés alatt mindig csak magamat hibáztattam, és sírtam utána. Aztán nemrég csak úgy visszaolvastam az akkori beszélgetéseinket, és arra döbbentem rá, hogy basszus mekkora egy paraszt volt, és miért szenvedtem miatta, és miért ostoroztam magamat? Előfordult veletek már ilyen, hogy évekig valaki után vágyakoztatok, és csak sokkal később döbbentetek rá, hogy mégis miért pazaroltatok erre ennyi időt, energiát rá, és zárkóztatok el a boldogság elől?
2015. szept. 28. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Jol ertem, hogy 2 evet bankodtal a szakitasert, most meg 2 evet szeretnel bankodni a bankodasert?
2015. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, ezt rosszul értelmezted!Van elég gondom bajom, nem azon bánkódom, hogy miért bánkódtam.Úgy mondom inkább, hogy röhögök magamon, hogy ennyire hülye voltam.
2015. szept. 28. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden szakítás, elutasítás fájdalmas volt, de nem ezek miatt maradtam akár több évig egyedül, amikor úgy alakult, akkor kb. minden összejött, minden összeomlott, nem csak a kapcsolat, és nem tudtam még arra is koncentrálni, hogy akkor most jöhet az új, mert nem fért bele az életembe még egy párkapcsolat is.
2015. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos, ez nem jelentette azt nálam, hogy sokáig egyedül voltam, mert párkapcsolatban éltem utána viszonylag hamar. Ez az egész azt jelenti, hogy mivel elég lelkizős vagyok, magamat hibáztattam, és ezért teljesen magam alatt voltam. Mígnem végül rájöttem, hogy álljon meg a menete, nem én volta egyedül ebben az egészben a hibás, sőt! És igen, sok minden megváltozott az életemben, és nem jó irányba, és ez is rátett egy lapáttal.
2015. szept. 28. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem történt ilyen. Nem értem, mit nem lehet felfogni egy szakításon. Ha vége, vége. Nem azt mondom, hogy nem lehet egy-két hétig pihenni és összeszedni magunkat, de két évig?! Ahhoz már ostobának kell lenni... (N)
2015. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi jogon nevez bárkit is ostobának. Nem arról van szó véleményem szerint, hogy nem fogod fel, hanem arról van szó, hogy valakit nagyon szerettél, és hiányzik!
2015. szept. 28. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, nézd, ilyen helyzetben én még nem voltam. Mindenki másképp dolgozza fel a szakítást, és aki még maradt volna a kapcsolatban, nehezebben lép tovább, és mindenki más körülményekkel szembesül, de én sose mentem bele egyik kapcsolatból a másikba, míg az előző hiányzott. Az egyrészt hazugság önmagamnak, másrészt tisztességtelen az új pasival, harmadrészt kapcsolatfüggőség tünete.

Ha nem olyan körülményeim lettek volna, amikben azt láttam, hogy így, amíg ebből nem tudok kimászni, minden kapcsolat zátonyra futna, akkor nem lettem volna évekig egyedül, viszont nem akartam senkivel játszadozni, csak hogy ideig-óráig legyen valami, egyedül birkóztam meg ezekkel a nehézségekkel, bárki másnak csak megnehezítette volna az életét, és ebbe nem akartam senkit kívülről belerángatni, segíteni senki nem tudott volna, ez az én családom keresztje.

A te helyzeted teljesen más, egyszerűbb, könnyebb, nem indokolt, hogy így ostorozod magad.

2015. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen élményem kapcsolati is, meg reménytelen bánkódás is, az előbbi azért nem tartott 2 évig.. ..az utóbbi meg.. Ma már csak mosolygok magamon. 41/F
2015. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!