Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon magányosnak érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányosnak érzem magam és most hogy jön a Valentin-nap is, így még inkább eszembe juttatja azt, hogy nincs senkim. Tanácsra van szükségem!? (18/f)

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2016. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szükséged tanácsra. Ne foglalkozz a Valentin-nappal, én sem teszem.
2016. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dreamer88 válasza:

2 dolgot tehetsz:

1) Nem törődsz vele és hanyagolod aznap a különböző médiákat (mert a csapból is az fog folyni)

2) Elmész valamilyen párkereső programra. Valtentin napon előszeretettel tartanak ilyeneket.


+1 Megnézed a Deadpool filmet a moziban :)

2016. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En se szeretem a valentin-napot..azert mert akkor erzem a legjobban hogy nincs baratom es hogy egyedul vagyok..mozi is tele lesz szerelmesekkel..szoval inkabb maradj otthon 16/l
2016. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, szedd már össze magad! Nem hinném, hogy tanácsra lenne szükséged. Fejezd be az önsajnálatot, és keress valami programot. Ez egy hülye és értelmetlen ünnep, szerintem csak arra jó, hogy felkeltse a figyelmelmet arra, hogy '' milyen gusztustalanul boldog vagyok a szupercukcsi barátommal/barátnőmmel'' (tisztelet a kivételnek!). Akik boldogok együtt azok legyenek boldogok a hétköznapokon is. Na, de vissza az önsajnálatodra; Nem hinném, hogy '' nincs senkid'', de erről nyilván nem dönthetek. Szóval, szedd össze magad a szánalmas önsainálatodból, mert nem te vagy az egyetlen aki egyedül van 'Valentin-napkor', és képzeld: MÉG SENKI SEM HALT BELE.

14/L

2016. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Borosta2 ***** válasza:
Mennyi ideje vagy egyedül? (Gondolom nem sok) Képzeld én már lassan 20 éve, és? Úgy nézek ki, mint akit érdekel? Na látod, ha nem zavartatnád vele magad, hanem pusztán nem törődnél vele akkor egyszerűbb lenne... Elvégre màskor is láthatsz szerelmeseket meg ilyen baromságokat, nem csak valentin napkor, és azt hiszem akkor nem akadsz ki rajtuk, hanem maximum nem törődsz velük. Tedd most is ezt.
2016. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Valentin nap csak 1 nap, amikor a kereskedők még jobban megszedhetik magukat. Hogy próbáltál eddig ismerkedni? Mi lenne, ha idén elhívnád a kiszemelt lányt moziba?
2016. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez is egy hülye amerikai "ünnep" amit a drágalátos magyar közhely is átvett. Csak most érzed magad magányosnak? A többi 364 napon nem? Szerintem sem kell ezt agyon dramatizálni, nem más ez, mint az év többi napja. Egyet értek, hogy ezt is csak azért hozták be hazánkba is, hogy a kereskedőknek legyen egy plusz nap, amikor megszedhetik magukat. Mi 12.-én leszünk 4.5 éve együtt, 13.-án a férjem szülinapja. És semmi romantika nem lesz, hiszen bármikor tudunk romantikázni,a Deadpool-t fogjuk megnézni, mert nyár óta várjuk :)

Nem akartalak leszidni, hiszen sok napon érezheti magát magányosnak az ember, de könyörgöm, ne a Valentin -nap legyen az ok arra,hogy így érzel. Ezen csak te tudsz változtatni, mert mi csak közhelyekkel szolgálhatunk (pl,: társkereső oldal, hívj el valakit randizni, ismerkedj stb.) Gondolom ezekkel tisztában vagy te is. Tudom, most vasárnap jóval több pár lesz az utcákon ,kávéházban és még sorolhatnám, de ha ennyire magányosan érzed magad, akkor ne menj ilyen helyekre, hacsak nincs egy kiszemelt leányzó, akit szívesen elhívnál. 18 éves vagy, előtted a világ :)

2016. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!