Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen ez a Tinder? Tapasztala...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez a Tinder? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

18F

Igazából csak poénból meg kíváncsiságból fordult meg a fejemben hogy regisztráljak. Hallottam hogy itt sok olyan csaj van aki egyéjszakást akar ami számomra azt jelentené hogy ha látom őt élőben és tetszik akkor se megyek oda hozzá kezdeményezni mert tinderezik(én komoly kapcsolatot keresek és így egyszerűbb lenne mer így tudnám kihez ne menjek oda)...igazi lifehack😎

És itt hogy van?ha balra húzom az illetőt(ami ugye a kuka vagy mi) akkor azt neki jelzi hogy elutasítottam?

És itt van olyan opció hogy új képet kérek?(vagyis hogy nem balra,nem jobbra húzom az illetőt hanem hogy ezek nélkül új képet lehessen kapni úgy hogy nem érintetted sehogyse azt a felhasználót)

Tapasztalatok?



2016. febr. 8. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
érdekes, nem is hallottam még róla...
2016. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én baromira utaltam xD sok szimpatikus lany volt akivel sok közös lett volna bennünk ( a leirtak alapjan) de mivel facebookra nem rakok ki sosem képet ezért oda sem lehetett szoval esélytelen volt a szitu...nem tudom ajanlani egy nagy rakas...
2016. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Szóval ha te nem raksz ki képet, az az alkalmazás hibája?


A Tinder lényege, hogy azok tudjanak csak egymással beszélgetni, akik kifejezték, hogy szimpatikusak egymásnak. Sajnos vagy nem sajnos, de nagyrészt a képeken múlik, persze lehet írni pár sort magunkról, amit az értelmesebbje el is olvas, de nem mindenki. Pedig nem ártana. Namindegy.


Az alkalmazás úgy működik, hogy feldob egy csomó embert sorban. Egyszerre egyet látsz. Ha "rákattintasz" a képére, kijön a bővebb adatlapja, azaz a pár sor, amit magáról írt, az esetleges közös ismerősök és közös érdeklődési körök, plusz fent annyi kép, amennyit feltöltött (asszem max 6 vagy 7 lehet). Ezután eldöntöd, hogy neked tetszik (jobbra húzod, vagy az szívre nyomsz), nagyon tetszik (felfelé húzod, vagy a kék ikonra nyomsz. Ez a szuperlájk, azaz a másik elvileg azonnal értesítést kap erről), vagy pedig nem tetszik (balra húzod, vagy az X-re nyomsz).

Ha ez megvolt, jön a következő delikvens, aztán a következő, és így tovább.

Az alkalmazás lényege ugye, hogy a másik csakis akkor értesül a te véleményedről róla, ha mindketten jobbra húztátok egymást, azaz mindkettőtöknek tetszik a másik, ezt hívják párba állásnak. Ha balra húzod, akkor ő erről nem fog tudni, maximum az történik, hogy ha ő jobbra húz téged utána, akkor nem jön fel rögtön az értesítés, hogy párba álltatok. Ez jelentheti azt a számára, hogy te balra húztad, de azt is, hogy nem is láttad az adatlapját egyáltalán. Szóval no para.

2016. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Matúz Péter válasza:

Én fent voltam tinderen.

6 évet kb.

Mindig előfizettem.

De többször írtam a fejlesztőknek hogy miért nem lehet leszűrni a találatokat magasságra.

Én két méter magas férfi vagyok.

Erre mindig kb kedvesen elküldtek a francba.... Azzal a szöveggel hogy véleménye fontos számunkra...bla bla bla.

Meguntam és már nem fizetek elő.

Ugyanis 174 cm-en felül keresem azt a kis százalékot. De így nem lehet... hát ennyi.


Majd ha ezt megoldják.

Visszamegyek.

Addig nem.

2023. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!