Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mire kell figyelni első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell figyelni első csóknál? Lehet hogy valaki hülyének néz, de van még olyan 15 éves fiú aki nem csókolózott. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak figyelj az érzésre,ne parázz :)

Majd ösztönösen érezni fogod,hogy mit kell tenned ^_^

(Ne félj attól,hogy elrontod mert az csak tönkreteszi az első csok báját)

2015. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az gáz a lányok szempontjából ha olyan lánnyal történik az első alkalom aki már csókolózott de a fiú nem?
2015. nov. 9. 22:42
 3/11 anonim válasza:
Kedves kerdezo:) nem gaz:) Hidd el:) fiu vagyok15:) annyi a lenyeg hogy ne siezsd el figyelj ra h a partnered ia elvezze:)) tudni fogod h kell Nyelveddel simizad vegig a partnered felso ajkat vagy ha mar erre nincs lehetőség a nyelvet^^ én ra szoktam harapni az also ajkára is 😍 nem gaz!! Nyugi:)) csak higgatan
2015. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Simizd*
2015. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, de azért lányok véleményére is kíváncsi vagyok, hogy gáz-e, mert ők mégis jobban tudják :D
2015. nov. 9. 23:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogy gaz :)

Neki is volt első csókja ;)

2015. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nállam az első az olyan lett hogy alig emlékszek rá, mert a vérnyomásom meg az adrenalinszintem karcolta a csillagokat azon a gyönyörű estén. utána kb 3 perc kellett hogy rájöjjek, igen megtörtént, ébren voltam, nem csak álmodtam. az agyam úgy offolt, hogy az életbenmaradáshoz szükséges cselekvéseket is csak módjával engedélyezte. a légzés hiányát pulzussal próbálta pótolni, a a farkam az THIS IS SPARTAAAOOOAAA SZŐKECIGÁAÁÁ. meg gondolom van firstkissreflex. úgyhogy nyugi van fivérem. jahh, olyan szerelmes voltam hogy netuddmeg, lehet az is közrejátszott.
2015. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
En inkabb olyannal smarolok, akinek mar reg nem az az elso.. 15/L
2015. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Es mindig megkérdezed, hogy Mar csokolozott-e? -.-
2015. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
13 voltam amikor az első csókolózásom megesett.Míg élek nem felejtem el.A csaj idősebb volt nálam, olyan 15 körüli lehetett.Először is ledugtam állítása szerint a nyelvem a torkán aztán a fogammal megütöttem a felső ajkát. Ő reflexből adott egy olyan medvepuszit hogy csillagokat láttam. Viszont egy életre megtanultam ha összejövök egy csajjal: az első csók csak érzékien....!!!Egy nő komoly konzekvenciát von le a férfiről amikor először összeérnek az ajkaik. Hozzáteszem hogy tízenévvel később ismét összehozott minket az élet a leírt hölggyel és boldogok voltunk évekig.
2015. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!