Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha lelett már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha lelett már beszélve egy találkozás, de nincs kedvem hozzá?

Figyelt kérdés

A fiú megsértődne, mert már pár éve is voltunk ilyen helyzetben, hogy találkozzunk. De akkor sem akartam.

Nem is ismerjük egymást amúgy. Szóval anno is, csak beszéltünk pár szót, feljött a tali, de nem volt kedvem.

És most is ugyan ez a helyzet..



2016. febr. 12. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Basszus,miert beszelsz le talalkozot egy olyan fiuval,aki nem tetszik neked és nincs kedved vele talakozni? Miert nem tudtad volna neki ezt igy megmondani ahogy ide leírtad?
2016. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ígérsz meg olyant amihez nincs kedved?

de ha már így alakult, inkább legyél hozzá őszinte és most mondd meg, hogy nem érzed azt, hogy találkoznotok kéne.

Azzal ha találkoznátok, csak tovább bonyolítanád a helyzeted.

2016. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt sem értem, hogy minek kell egy idegennel évekig kapcsolatot tartani, ha nem is akarsz tőle semmit? :S
2016. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tartottuk a kapcsolatot. Most kezdtünk el újra beszélni
2016. febr. 12. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Fel nem foghatom, hogyan lehet ezt kétszer eljátszani valakivel.

Ha nem akarsz menni, mondd meg őszintén. De minél hamarabb!

2016. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor legalább ne kínozd és mond meg neki az igazat, mert azon hamarabb túlteszi magát. Soha nem értettem miért kell a másikat hitegetni.
2016. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sassy Girl Maybe válasza:
Mondd le?
2016. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Áruld már el, mi az a "lelett"? :D
2016. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt tartom korrekt megoldásnak, ha elmész a találkozóra. Az ember sokszor kénytelen olyan dolgokat csinálni, amihez nincs kedve, ez tény. De ha megígérted, álld a szavadat. Egy találkozás nem kötelez semmire, s mindamellett még akár jól is elsülhet. Egy biztos: akár jó, akár rossz tapasztalattal záródik is, csak tanulhatsz belőle, csak a javadra válhat.
2016. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!