Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy kocsmában ültök az egyik barátnőtökkel és kiültök cigizni. Mit szólnátok ahhoz ha egy fiú odamenne és valami ilyesmit mondana, hogy: "Sziasztok! Leülhetek? Aranyosnak tűntök és gondoltam beszélgethetnénk". Fura lenne vagy ez teljesen normális szerintetek? Szeritem ez egyfajta magabiztosságot mutat és azt mondják hogy az nagyon fontos. Emellett még ha esetleg vicces is a srác és figyelmes esetleg művelt (bár ez nem tudom mennyire jönne ki egy ilyen hirtelen kezdeményezett beszélgetésből), akkor lenne esély a későbbi találkozásra is? Azt nem mondom, hogy szép, mert kinek mi a szép, de mondjuk tegyük fel, hogy az öltözködése is rendben van. Esetleg más szituációkban ugyan ez eljátszva mennyire lenne hétköznapi? 17/F

2016. febr. 7. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék, zavarba jönnénk, de ha szimpatikus a pasi jól néz ki (itt az igényességre gondolok főként), akkor még örülnék is neki és hízlegőnek találnám :) Feldobná a napom. És ki tudja, mi lehetne belőle...

Csak az zavarna, ha párhuzamosan udvarolna a barátnőmnek is, és aztán "választana".

2016. febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális, én mindig örülök ha oda jön valaki (persze ha nem csatak részeg vagy paraszt :DD)
2016. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam parasztnak és mások sem. Részeg sem vagyok sosem mert nem iszom, szóval ezzel nem lesz gond. Biztosan bátrabb lennék vagy két feles után, de nincs rá szükségem :)

Az első válaszolóval pedig egyet értek. Ez kicsit kellemetlen szituáció :D

2016. febr. 7. 00:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az biztos, hogy meglepődnék, de végül is nem rossz kezdeményezésnek.

De akkor igen, ha: Nem igényes az illető, dől belőle a piaszag, és ha nagyon nyomul.

Viszont,ha normális akkor szerintem simán elbeszélgetnénk vele... egy jó társaság mindig jól jön ;)

2016. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%

Én nem állnék szóba csak úgy egy idegennel. Nézhet ki jól az illető, lehet ugyanabban a korban, mint én de akkor se ismerem. Ki tudja, lehet ki akar használni..stb

Mellesleg egy hirtelen beszéletésből nem dől el mennyire művelt vki.:)

2016. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnám, Tőlem akar-e valamit vagy a barátnőmtől... és ez elég ciki lenne mindhármunknak szerintem :D Ha egyedül lennék akkor örülnék neki :)
2016. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!